Limitovaná edice
SodaStream Tonik

Limitovaná edice ART Black Tonik Megapack

Designéři vymysleli špičkový výrobník sody SodaStream ART v černé barvě, inspirovaný uměním, klade mimořádný důraz na eleganci a jedinečnost jeho vzhledu. Nyní v limitované edici s chutí známého a oblíbeného toniku. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, s barevnými motivy v rytmu pulzujících vln, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. A navíc zdarma je sada doplněna o koncentrovanou příchuť Tonik o objemu 500 ml. Výjmečná chuť toniku zachutí samostatně, ale hodí se i do míchaných nápojů při společném posezení s přáteli nebo s rodinou, a postačí vám na výrobu až 12 velkých lahví hotového nápoje. Mechanická páka na pravé straně zajišťuje snadné, ruční ovládání. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat..
Limitovaná edice ART Black Tonik Megapack
Limitovaná edice TERRA Black Tonik Megapack

Čistý design nového výrobníku TERRA v černé barvě, kombinující matnou a lesklou povrchovou texturu, nyní v limitované edici s chutí známého a oblíbeného toniku. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, s barevnými motivy v rytmu pulzujících vln, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. Navíc je sada zdarma doplněna o koncentrovanou příchuť Tonik o objemu 500 ml. Výjmečná chuť toniku se hodí i do míchaných nápojů při společném posezení s přáteli nebo s rodinou, a postačí vám na výrobu až 12 velkých lahví hotového nápoje. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat.
Limitovaná edice TERRA Black Tonik Megapack
Limitovaná edice TERRA White Tonik Megapack

Čistý design nového výrobníku TERRA v elegantní bílé barvě, spojující matnou a lesklou povrchovou texturu. Každé balení obsahuje exkluzivní znovupoužitelnou láhev Fuse o objemu 1 litr, snadno omyvatelnou v myčce na nádobí a okouzlujícími motivy v rytmu pulzujících vln. Nově přidaná je inovativní bombička s rychlým uchycením Quick Connect. Navíc získáte zdarma koncentrovanou příchuť Tonik o objemu 500 ml, jejíž výjimečná chuť skvěle ladí i v míchaných nápojích. Ideální pro společenská setkání s přáteli nebo rodinou, přičemž jedna láhev postačí k přípravě až 12 lahodných nápojů. Výměna lahví ve výrobníku je jednoduchá - stačí je zacvaknout, žádné složité šroubování.
Limitovaná edice TERRA White Tonik Megapack
Příchuť Tonik 500 ml

Nezaměnitelná chuť toniku se specifickou hořkostí, kterou má na svědomí chinin, ale také sladkým tónům. Tenhle nápoj má říz i mírně povzbudivé účinky. Dokáže tedy nejen osvěžit v horkých dnech, ale také dodat energii a náladu.
Příchuť Tonik 500 ml

Blog