Limitovaná edice SodaStream
ART MISTY BLUE

ART Misty Blue

Jedinečný moderní vzhled výrobníku ART v exkluzivní jemně modré MISTY BLUE barvě, inspirovaný uměním, klade mimořádný důraz na eleganci a jedinečnost jeho vzhledu. Nový výrobník perlivé vody SodaStream Art nyní v exkluzivní edici MISTY BLUE výhradně pro www.sodastream.cz. Mechanická páka na pravé straně zajišťuje snadné, ruční ovládání. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, ve speciální misty blue modré barvě ladící k výrobníku, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect.
 ART Misty Blue Výrobník Sodastream
Kompletní balení a snadná výměna

Už nikdy nebudete mít žízeň. Se SodaStream sadou jste vždy připraveni k okamžité výrobě výborných perlivých nápojů. Výrobník sodovky SodaStream ART MISTY BLUE obsahuje lahev na vodu a bombičku s CO2 potravinářským plynem. Těšit se můžete na až 80 l perlivé vody, kdy vás cena jednoho litru přijde na 2,99 Kč (v závislosti na intenzitě sycení).

Prázdnou bombičku za plnou vyměníte na více jak 3 000 výměnných míst po celé České republice. Samotná výměna je díky patentu QuickConnect intuitivní a snadná. Odklopíte zadní část výrobníku, zvednete úchyt, vyjmete prázdnou bombičku a nasadíte novou. Poté zase pohodlně pokračujete v přípravě vlastní, zdravé osvěžující sodovky.
ART Misty Blue Kompletní balení
Rychle, snadně, efektivně

S výrobníkem sody SodaStream ART MISTY BLUE je příprava perlivého nápoje neuvěřitelně snadná.

Do tvrzené, pevné lahve s objemem jednoho litru natočíte kohoutkovou pitnou vodu až po zvýrazněnou rysku. Bez složitého šroubování ji nasadíte do držáku na lahve. Pak už jen zacvaknete a můžete začít perlit. Obrazně i doslova: oblíbená sodovka je během krátké chvíle hotová a vychutnáte si ji s jistotou, že pijete čerstvý nápoj. Takový, který není skladovaný v obchodech několik měsíců. Použitou láhev bez obsahu BPA stačí umýt v myčce na nádobí a znovu vám spolehlivě poslouží.

Příprava sodovky se SodaStream ART MISTY BLUE je praktická, ekonomická i ekologická. U srdce vás tak může hřát, že šetříte životní prostředí. Zároveň jste se definitivně zbavili tahání těžkých lahví z obchodů i likvidace plastových obalů.
ART Misty Blue Rychle, snadně, efektivně

Blog