DUO Black

Elegantní, moderní výrobník domácí perlivé vody
na základě 4 ověřených recenzí
 • Revoluční technologie kombinující skleněnou a plastovou lahev
 • Volitelná intenzita perlení – jemně, středně a silně
 • Systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
 • Bombičky QuickConnect bez šroubování
 • 1 litr perlivé vody od 2, 99 Kč
 • Bez spotřeby elektrického proudu
 • Kompatibilní s plastovými lahvemi FUSE a skleněnými DUO
 • Rozměry (VxŠxH): 44 x 15,8 x 31 cm
Barva:
Obsah balení:
 •  1x Výrobník perlivé vody DUO
 •  1x Opakovaně použitelná plastová lahev na vodu bez obsahu BPA vhodná do myčky na nádobí
 •  1x Skleněná karafa s obsahem 1 l vhodná do myčky na nádobí
 •  1x Bombička s CO2 potravinářským plynem, připraví až 80 l sodovky

Rozšířený popis

Unikátní výrobník SodaStream DUO s plastovými i skleněnými lahvemi

Jsme nejlepším výrobcem a distributorem výrobníků perlivé vody na českém trhu. Naším snem je, aby byli všichni, kdo nás jednou poznají maximálně spokojeni.

Nová, vylepšená generace SodaStream, s novým výrobníkem DUO je toho jasným důkazem. Jedná se o první technologii, která revolučně kombinuje skleněnou i plastovou lahev. Obě po pohodlném umytí v myčce můžete opakovaně používat. S naším přístrojem zažijete nový rozměr přípravy domácí sodovky a okouzlí vás i jeho vzhled. SodaStream DUO vyhrál prestižní cenu Red Dot Award za vynikající design. Jeho kompaktnímu tělu v elegantní černé barvě dominuje kovový výklopný držák na lahve. Díky tomu je příprava a perlení vašich nápojů jednodušší než kdy dřív. Navíc i tento výrobník funguje bez elektrického proudu či jiných zdrojů napájení. Proto jej bez problémů umístíte kamkoliv si budete přát, aniž by vaše bytové zařízení.Jedinečná přeměna kohoutkové vody ve výbornou perlivou sodovku

Stisknutím jednoho tlačítka na hlavici výrobníku SodaStream DUO si určíte intenzitu bublinek. Během několika sekund získáte jemně, středně nebo výrazně perlivou sodovku. Je ihned připravena k pití v podobě, jakou ji máte nejraději. Se SodaStream DUO tak uděláte jednou pro vždy tečku za nošením a následným skladováním těžkých lahví s perlivou vodou z obchodů. U doma připravovaných perlivých ochucených i neochucených nápojů máte vždy jistotu čerstvosti.  
Kromě toho, že vás osvěží, ušetříte peníze i přírodu.Domácí limonáda a příchutě k vylepšení vaší sodovky o třídu výš

Se SodaStream DUO si pohodlně připravíte řadu naperlených, ochucených i neochucených nealkoholických nápojů. Stačí si vybrat z velkého množství SodaStream příchutí a vaše chuťové pohárky budou jásat. Osvěžíte se příchutěmi Pepsi, Mirinda, 7up nebo Zeleného čaje s jahodami. Nakopne vás Energy drink či trendy příchuť Italian Spritzu. Pokud si přidáte do své domácí sodovky kousky ovoce a led, získáte výbornou, zdravou, domácí limonádu. Ideální k doplnění pitného režimu především v parných letních dnech.

Návod k použití

1
Rychlé nacvaknutí bombičky
Rychlé nacvaknutí bombičky
2
Naplnění lahve po rysku
Naplnění lahve po rysku
3
Perlení
Perlení
4
Vychutnejte si hotový nápoj
Vychutnejte si hotový nápoj
Hodnocení DUO Black:
98%
na základě 4 ověřených recenzí
Je kompaktní.
čistá skleněná nádoba
nejdou použít bombičky z předchozích výrobků. Tedy starý jsem vyhodil a bombičky asi také...
Jednoduchá obsluha, skleněná láhev i plastová a hlavně si vodu nasytím přesně podle chuti.
Vzhledově asi nejpovedenější Sodastream, obsluhu v pohodě zvládne desetileté dítě. Chtěli jsme i na skleněné láhve, takže to byla jediná možnost. Drobná nevýhoda, že nelze používat láhve na 0,5 l.
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.
Jak si připravit oblíbený perlivý nápoj?

S výrobníkem SodaStream DUO budete pitný režim dodržovat s nadšením. Příprava perlivých nápojů je jednoduchá. Do skleněné karafy nebo lehké, plastové lahve bez obsahu BPA napustíte kohoutkovou vodu po zvýrazněnou rysku. Následuje krok, kdy odemknete otočením zámek na hlavici výrobníku a necháte ji automaticky vysunout nahoru. Zvolenou lahev, ať už je plastová nebo skleněná, umístíte do výklopného kovového držáku a zatlačíte hlavici zpět do výchozí pozice. Uzamknete zámek a už si jen zvolíte intenzitu perlení.  

Váš skvělý bublinkový nápoj je připravený k servírování. Ke skleněné karafě i k plastové znovu použitelné lahvi, vhodné do myčky jsou i uzávěry. Kvalitní pití tak máte vždy při ruce. Domácí sodovku si můžete vzít s sebou na cesty, do práce, do posilovny. Zkrátka kamkoliv vás napadne.
DUO Black příprava nápoje
Patentovaný systém výměny bombiček QuickConnect

Stejně jako všechny naše řady, i výrobník SodaStream DUO je připraven k okamžité přípravě sodovky. Zakoupené kompletní balení obsahuje jedinečný výrobník, skleněnou litrovou karafu, plastovou lahev bez obsahu BPA i uzávěry k lahvím. Nesmíme zapomenout na bombičku s CO2 potravinářským plynem, se kterou zvládnete naperlit až 80 l vody při nákladech od 2,99 Kč za litr. A co se stane, když bombičku vyčerpáte? Díky patentovanému systému QuickConnect ji z výrobníku snadno vyjmete.

Na více než 3000 místech po celé České republice vám ji vymění z novou a zaplatíte už jen za náplň. Zažijte jedinečnou přeměnu vody na výbornou perlivou sodovku s báječným a moderním výrobníkem SodaStream DUO a už nebudete chtít pít nic jiného. 
DUO Black QuickConnect

Blog