TERRA Black

Moderní a stylový výrobník domácí perlivé vody
 • Moderní vzhled výrobníku
 • Volitelná intenzita perlení – jemně, středně a silně
 • Jednoduché uchycení lahve nacvaknutím
 • Systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
 • 1 litr perlivé vody od 2,99 Kč
 • Bez nutnosti připojení do elektřiny
 • Kompatibilní se všemi plastovými lahvemi
 • Rozměry (VxŠxH): 42,8 x 13,5 x 19,5 cm
Barva:
Obsah balení:
 •  1x Výrobník TERRA Black
 •  1x Litrová lahev na vodu bez obsahu BPA vhodná do myčky na nádobí
 •  1x Bombička s CO2 potravinářským plynem, připraví až 80 litrů sodovky

Rozšířený popis

Moderní a stylový výrobník do vaší kuchyně

V SodaStream stále pracujeme na tom, abychom vám dopřáli co největší uživatelský komfort. Proto vznikla nová, vylepšená řada výrobníků perlivé vody SodaStream TERRA Black. Má působivý moderní design v matné černé barvě a vylepšené funkce pro ještě snadnější použití. Užijte si jedinečný zážitek při přeměně obyčejné, pitné kohoutkové vody v prvotřídní sodovku.

Nechte se okouzlit kompaktními rozměry výrobníku a poutavým oblým tvarem, který mu dodává moderní elegantní vzhled. Kvalitní perlivý nápoj v něm jednoduše připravíte stisknutím kulatého tlačítka, a navíc bez spotřeby elektrického proudu nebo jiných zdrojů napájení.Nenáročná příprava sodovky, kterou zvládne opravdu každý

Přepadla vás chuť na sodovku? Jak jednoduché. Vezmete si přiloženou lehkou, kompaktní lahev bez obsahu BPA a natočíte si do ní pitnou vodu z kohoutku do úrovně vyznačené rysky. Poté ji usadíte lehce a bez šroubování do výklopného držáku na lahve SodaStream TERRA Black a obohacování bublinkami muže začít. Veškerá obsluha je intuitivní a jednoduchá.

Po nasycení vody je možné lahev uzavřít praktickým víčkem a vzít jí sebou na cesty, do práce nebo uložit chladit do ledničky. Když sodovku spotřebujete, můžete lahev opakovaně použít. Stačí ji před tím jen nechat umýt v myčce. Pokud byste si nebyli v rámci používání výrobníku něčím jistí, na internetové stránce máte dostupné video s návodem, které je vám kdykoliv k dispozici.Lepší pro vás i pro planetu

V SodaStream myslíme jak na vaše zdraví, tak na zdraví naší planety. Proto bude vámi připravená perlivá voda vždy čerstvá a vy víte, co pijete. Na rozdíl od kupované balené vody, která je v obchodech skladována i několik měsíců v různých podmínkách, kvalitu vlastnoručně naperleného nápoje máte pod kontrolou.

Používáním výrobníku SodaStream TERRA Black se chováte ekologicky, protože významně snižujete spotřebu plastových lahví. Počtem stisknutí ergonomického tlačítka určujete množství bublinek a tím intenzitu sycení vody. Podle počtu zmáčknutí si vytvoříte jemně, středně nebo silně perlivou sodovku ihned připravenou k servírování.
 

Návod k použití

1
Rychlé nacvaknutí bombičky
Rychlé nacvaknutí bombičky
2
Naplnění lahve po rysku
Naplnění lahve po rysku
3
Perlení
Perlení
4
Vychutnejte si hotový nápoj
Vychutnejte si hotový nápoj
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.
Kompletní set a snadná výměna bombičky

Se zakoupeným setem SodaSteam TERRA Black můžete začít ihned připravovat sycené nápoje. Balení obsahuje: jedinečný výrobník, 1l lahev, vhodnou do myčky na nádobí, uzávěr k lahvi a bombičku s COpotravinářským plynem. Bombička dokáže naperlit až 80 litrů sodovky (v závislosti na intenzitě sycení). 1 litr takto připravené perlivé vody vás tedy vyjde na pouhých 2,99 Kč. Když je bombička prázdná, během chvíle jí snadno vyměníte za novou díky patentovanému systému QuickConnect.

Co se ale stane, když se bombička vyprázdní? Po celé České republice je více než 3 000 míst, kde vám ji vymění za novou a platit budete už jen za náplň. Pořiďte si výrobník SodaStream TERRA a užijete si výhody, které příprava vlastní domácí čerstvé sodovky přináší, a navíc uděláte něco i pro své zdraví.  
TERRA Black výměna bombičky
Nekonečné možnosti v přípravě nealkoholických nápojů

Říká se, že kolik je lidí, tolik je chutí, a tak se SodaStream TERRA Black rozhodně nejste omezeni pouze na výrobu obyčejné sodovky. Nechte se inspirovat a vyberte si z naší široké nabídky příchutí SodaStream. Pro letní osvěžení doporučujeme Mojito či Italian Spritz klasikou je Pepsi, Mirinda spolu se 7up. Vybere si zaručeně každý. Když navíc do sodovky přidáte čerstvé ovoce s ledem, vyrobíte si jedinečnou domácí limonádu. Získáváte tím perfektní nealkoholický nápoj pro doplnění pitného režimu nebo skvělé pohoštění pro přátele, rodinu a návštěvy.
TERRA Black příprava nealko nápojů

Blog