GAIA Black

Praktický výrobník domácí perlivé sodovky
 • Praktický výrobník domácí perlivé sodovky
 • Volitelná intenzita perlení – jemně, středně, silně
 • 1 l perlivé vody od 2,99 Kč
 • Systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
 • Bez nutnosti připojení do elektřiny
 • Šroubovací lahev typu Fuse vhodná do myčky nádobí
 • Kompatibilní se všemi plastovými lahvemi
 • Rozměry (VxŠxH): 42,8 x 13,6 x 22 cm
Barva:
Obsah balení:
 •  1x Výrobník GAIA Black
 •  1x Litrová lahev na vodu bez obsahu BPA vhodná do myčky na nádobí
 •  1x bombička s CO2 potravinářským plynem, připraví až 80 litrů sodovky

Rozšířený popis

Výrobník perlivé vody SodaStream GAIA Black ideální v poměru cena/výkon

Aby byl váš život jednodušší a pohodlnější, SodaStream stále přichází s novými inovacemi. Proto vznikla nová řada SodaStream GAIA, která vám snadno a rychle pomůže vytvořit jedinečné perlivé nápoje u vás doma. Tento praktický, spolehlivý výrobník v působivém designu se díky své elegantní černé barvě bude vyjímat v každé moderní kuchyni. Díky kompaktním rozměrům ho snadno umístíte i pod linku, na bar nebo na stůl, kde bude vždy připraven k přípravě osvěžující sodovky. Obohaťte klasickou kohoutkovou vodu o zábavné bublinky pouhým zmáčknutím ergonomického tlačítka na hlavici výrobníku. Výborné pití vám v žádném případě nenabourá domácí rozpočet, protože výrobník SodaStream GAIA Black nemusíte zapojovat do elektriky ani využívat jiných zdrojů napájení.Praktický a rychlý způsob přípravy domácí sodovky

Příprava sodovky s výrobníkem SodaStream GAIA Black je tak jednoduchá, že ji zvládne každý člen domácnosti. Do tlaku vzdorné, ekologické plastové lahve bez obsahu BPA napustíte po zvýrazněnou rysku vodu z kohoutku. Lahev našroubujete proti směru hodinových ručiček do hlavice výrobníku a máte hotovo. Teď už jen zvolíte intenzitu naperlení, která může být jemná, střední nebo silná. Takto připravený nápoj lze ihned podávat. Po dopití sodovky lahev umyjete v myčce na nádobí a můžete ji znovu použít. Vzhledem k tomu, že součástí lahve je i uzávěr, čerstvou perlivou vodu si nemusíte vychutnávat jen doma, ale pohodlně si ji odnesete do práce, na sport nebo kamkoli, kam vás vaše kroky zavedou. Výborné SodaStream příchutě pro každý mlsný jazyk

Nechte se překvapit a vyberte si z velké nabídky našich SodaStream příchutí. Vaše perlivé pití může být pokaždé jiné. Přidáním silně koncentrovaného sirupu budete mít během chvilky připravenou skvělou Pepsi, Mirindu, 7up, dětmi oblíbenou příchuť Malinovky, výborný Zelený čaj s jahodou, povzbuzující příchuť Energy drinku či osvěžující Mojito. Pokud do sodovky přihodíte kousky ovoce s kostkami ledu, vytvoříte si i jedinečnou bublinkovou domácí limonádu. Zdravě s ní doplníte pitný režim nejen sobě, ale budete mít připravené lahodné pití pro ostatní členy rodiny, přátele, a bleskově i pro nečekané hosty. 
 
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.
Zodpovědně k planetě i k peněžence

Značka SodaStream myslí úsporně i ekologicky nejen na klienty, ale i na celou planetu. Požíváním výrobníku SodaStream GAIA Black, stejně jako u předchozích řad této značky, významně snižujete spotřebu plastových lahví, které zatěžují přírodu. Odpadá vám i nošení těžkých lahví s perlivými nápoji z obchodů, u kterých není žádná jistota kvality nápoje. Vámi připravené bublinkové limonády i sodovka budou vždy čerstvé, a navíc se definitivně zbavíte vynášení plastového odpadu do popelnic. Vlastní bublinkové pití se SodaStream GAIA vás ozdraví, překvapí úsporou peněz i šetrností k životnímu prostředí.
GAIA Zodpovědně k planetě
QuickConnect patent pro lehkou výměnu bombičky CO2

Zakoupený set SodaStream GAIA Black obsahuje vše, co pro okamžitou přípravu sodovky potřebujete. Najdete v něm výrobník sodovky, litrovou lahev bez obsahu BPA, kterou snadno omyjete v myčce na nádobí. Dále víčko k lahvi ale hlavně bombičku s CO2 potravinářským plynem, takže můžete ihned po rozbalení začít perlit. Bombička má patentovaný systém uchycení QuickConnect pro jednoduché umístění i pro následnou výměnu. Zvládnete s ní doplnit bublinkami až 80 litrů vody, a to při nákladech od 2,99 Kč (v závislosti na intenzitě perlení). Starou bombičku pak snadno vyměníte na více než 3 000 místech po celé České republice.
GAIA QuickConnect

Blog