Bombičky s plynovou náplní pro výrobu domácí perlivé vody

Výrobníky domácí perlivé vody SodaStream používají ke své činnosti bombičky s plynovou náplní CO₂, kterou v čisté vodě proměňují v řetízkující proudy bublinek dodávajících vodě vytouženou chuť.

Bombička je v základní výbavě každého výrobníku značky SodaStream, který si zakoupíte, a její plynová náplň vydrží až na 80 litrů domácí perlivé vody. Počet skutečně vyrobených litrů závisí na tom, jak moc perlivou si vodu vyrábíte.

Po spotřebování plynové náplně vám naše autorizovaná výměnná místa originálních bombiček SodaStream po celé republice – a je jich už více než 3000 - ochotně bombičku vymění za naplněnou, a to pouze za cenu plynové náplně.

Při doporučené maloobchodní ceně 229 Kč za novou plynovou náplň až na 80 litrů domácí perlivé vody vás jeden litr vaší vlastní perlivé vody vyjde na cenu už od 2,99 Kč. V pohodlí domova a bez tahání těžkých balíků protivných plastových lahví i vynášení hromad plastového odpadu.
Vaše prázdné CO₂ bombičky rádi vyměníme u kteréhokoliv z našich maloobchodních partnerů.

Došla vám plynová náplň? Jak na výměnu bombičky


Odklopte růžovou pojistku a vyjměte z výrobníku prázdnou bombičku nebo ji vyšroubujte (závisí na typu bombičky) a zaneste ji na některé z výměnných míst bombiček SodaStream, která jsou vám nablízku po celé republice, u malých prodejců i ve velkých obchodních řetězcích, zřetelně označena samolepkou.

Vraťte prodejci prázdnou bombičku SodaStream a za cenu plynové náplně od něj dostanete výměnou jinou originální bombičku SodaStream s novou náplní plynu až na dalších 80 litrů domácí perlivé vody.
 
Doma naplněnou bombičku zašroubujete do výrobníku a můžete pokračovat ve výrobě vaší vlastní perlivé vody.
Došla vám plynová náplň? Jak na výměnu bombičky

Nečekejte, až budete na suchu. Záložní bombička CO₂

Pokud se vám stává, že čekáte, než si vy nebo někdo z rodiny vzpomene dojít vyměnit bombičku SodaStream se spotřebovanou plynovou náplní na nejbližší výměnné místo, nebo s výrobníkem cestujete na chatu či dovolenou, pořiďte si druhou, záložní, bombičku SodaStream. Zvýšíte tak „dojezd“ svého výrobníku SodaStream až o dalších 80 litrů domácí perlivé vody. Po spotřebování plynové náplně prázdnou bombičku pohotově prohodíte za plnou, a zatímco váš výrobník pokračuje v chystání nových litrů domácí perlivé vody, máte dostatek času pohodlně zajít bombičku vyměnit.

Nečekejte, až budete na suchu. Náhradní bombička CO₂

Jak bombičky vyrábíme

K přípravě čerstvé perlivé vody ve vašem výrobníku SodaStream slouží náplň potravinářského plynu CO₂, která je ukrytá v bombičce pod příklopem v zadní části. Náplň potravinářského plynu pochází z naší vlastní plnící linky, a proto se můžete spolehnout hned na trojnásobnou péči a nezávadnost.

1. Bombičku SodaStream před každým novým naplněním pečlivě vypláchneme pod vysokým tlakem.
2. Bombičku naplníme plynem CO₂ výhradně v čisté potravinářské kvalitě, pravidelně kontrolované laboratoří.
3. Každou bombičku nakonec zapečetíme charakteristickým modrým rukávkem nasazeným na ventil bombičky (pečetí). To abyste měli jistotu, že náplň pochází z naší plnící linky a na její čistotu a nezávadnost se můžete spolehnout.
Jak bombičky vyrábíme
Pro vaši maximální bezpečnost doporučujeme žádat při výměně pouze originální bombičku SodaStream označenou výše uvedenými ochrannými prvky. V případě použití jakékoliv jiné než originální a originálně naplněné bombičky SodaStream ve výrobnících značky SodaStream nemá společnost SodaStream a společnost FAST ČR jakoukoliv odpovědnost za újmy na zdraví či škodě na majetku způsobené použitím neoriginálních bombiček. Veškerá rizika poškození zdraví přecházejí výhradně na prodejce a uživatele těchto neoriginálních bombiček.
 
Vezměte prosím do úvahy, že bombička je tlakové zařízení, které může při neodborné manipulaci, neodborném plnění nebo nedostatečné kontrole v plnícím závodě způsobit explozi a vážná zranění.
 
Při jakékoli pochybnosti nás neváhejte kdykoli kontaktovat na e-mail info@sodastream.cz.
 
U bombiček SodaStream lze před prvním použitím jednoduše překontrolovat správnost hmotnosti obsahu bombičky. K hmotnosti vyražené na bombičce, označené jako „TARE“, připočtěte 425 g oxidu uhličitého. Výsledný součet má souhlasit se zváženou skutečnou hmotnosti Vaší originálně naplněné bombičky SodaStream.

 

Blog