Moje lahev
Moje lahev
Vychutnejte si čerstvou perlivou vodu tak, jak máte rádi
Rozloučení s plastem
Rozloučení s plastem
Rozlučte se s taháním těžkých plastových lahví
Můj nápoj
Můj nápoj
Vytvářejte zdravé, lahodné nápoje, koktejly a další

Spirit Black

Populární výrobník domácí perlivé vody v černé barvě
  • Populární výrobník domácí perlivé vody v černé barvě
  • Velká, litrová, opakovaně použitelná láhev typu Fuse
  • Snadná obsluha jedním mechanickým tlačítkem 
  • Možnost volby perlivosti vody podle počtu stlačení
Barva:
Obsah balení:
  •  1x výrobník perlivé vody Spirit černý
  •  1x Bombička s CO2 potravinářským plynem
  •  1x 1l láhev FUSE

 
  Které lahve se hodí pro výrobník Spirit?

Rozšířený popis

Výrobník ve výhodném kompletu s veškerou výbavou k přípravě domácí perlivé vody i ochucených perlivých nápojů v pohodlí domova. Kromě samotného výrobníku a bombičky, získáváte i litrovou láhev. Příprava je intuitivní a jednoduchá. Kolikrát stlačíte mechanické tlačítko výrobníku, tak jemnou, střední nebo vysokou perlivost vody dosáhnete. Zasyčení ventilu vás upozorní, že je nápoj připraven.

Také vložení a vyjmutí láhve je snadné – nic nešroubujete, zasunete, zacvaknete – a hotovo. K výrobě kvalitního a chutného perlivého nápoje dokonale postačí voda z vašeho kohoutku. Milovníci nápojů typu cola navíc rychle zjistí, že naše příchutě, které stačí v malém množství přilít do hotové perlivé vody, jsou skvělou alternativou k ochuceným nápojům běžně prodávaným v petkách a často velmi dlouho skladovaných v obchodech. Naše cesta naopak pokaždé vede ke zcela čerstvému nápoji. A bez dřiny s taháním balíků petek.

Jedna jediná bombička stačí až na 80 litrů perlivé vody! Výměna probíhá obratem, z ruky do ruky, na více než třech tisících místech. Stačí vyšroubovat, vyměnit, zašroubovat – a perlíte dál! A perlíte skutečně na úrovni, protože výrobník Spirit Black získal v roce 2017 prestižní světové designové ocenění red dot! 

Carbon trust
Údaje o uhlíkové stopě, certifikované organizací Carbon Trust, budou nově uvedené pro nejpopulárnější výrobník Spirit. Jedná se o označení, díky kterému se spotřebitel může při nákupu výrobku rozhodovat i se zřetelem na jeho dopad na životní prostředí. Uhlíková stopa je uznávané kvantifikovatelné měřítko dopadu na životní prostředí, spojené s bojem proti nechtěným klimatickým změnám. Certifikace Carbon Trust vyžaduje proces opakované certifikace ve dvouletých intervalech, takže zároveň vyjadřuje závazek výrobce, že uhlíková stopa certifikovaného produktu se bude nadále snižovat.

Více informací najdete ZDE.

Návod k použití

1
Bombička ...
Bombička ...
2
Zacvaknout lahev ...
Zacvaknout lahev ...
3
A nalít ...
A nalít ...
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

Blog