ART Misty Blue

Výrobník Sodastream v exkluzivní jemně modré MISTY BLUE barvě, inspirovaný barevným uměním.
 • Moderní a jedinečný vzhled v exkluzivní jemně modré MISTY BLUE barvě
 • Možnost nastavení intenzity perlení ergonomickou pákou
 • Lahev FUSE 1L v modré barvě MISTY BLUE
 • Litrová lahev na vodu, kterou lze umýt v myčce  
 • Systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
 • 1 l perlivé vody od 2,99 Kč
 • Bez nutnosti připojit do elektřiny
 • Kompatibilní se všemi plastovými lahvemi
 • Rozměry (VxŠxH): 43,1 x 16,9 x 24,5 cm
Barva:
Obsah balení:
 •  1x výrobník ART MISTY BLUE modrý
 •  1x QuickConnect bombička CO2 až pro 80 l
 •  1x lahev FUSE v modré barvě MISTY BLUE o objemu 1 l

Rozšířený popis

Jedinečný moderní vzhled výrobníku ART v exkluzivní jemně modré MISTY BLUE barvě, inspirovaný uměním, klade mimořádný důraz na eleganci a jedinečnost jeho vzhledu. Nový výrobník perlivé vody SodaStream Art nyní v exkluzivní edici MISTY BLUE výhradně pro www.sodastream.cz. Mechanická páka na pravé straně zajišťuje snadné, ruční ovládání. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, ve speciální misty blue modré barvě ladící k výrobníku, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect.
 
Kompletní balení a snadná výměna

Už nikdy nebudete mít žízeň. Se SodaStream sadou jste vždy připraveni k okamžité výrobě výborných perlivých nápojů. Výrobník sodovky SodaStream ART MISTY BLUE obsahuje lahev na vodu a bombičku s CO2 potravinářským plynem. Těšit se můžete na až 80 l perlivé vody, kdy vás cena jednoho litru přijde na 2,99 Kč (v závislosti na intenzitě sycení).

Prázdnou bombičku za plnou vyměníte na více jak 3 000 výměnných míst po celé České republice. Samotná výměna je díky patentu QuickConnect intuitivní a snadná. Odklopíte zadní část výrobníku, zvednete úchyt, vyjmete prázdnou bombičku a nasadíte novou. Poté zase pohodlně pokračujete v přípravě vlastní, zdravé osvěžující sodovky.


Rychle, snadně, efektivně

S výrobníkem sody SodaStream ART MISTY BLUE je příprava perlivého nápoje neuvěřitelně snadná.
Do tvrzené, pevné lahve s objemem jednoho litru natočíte kohoutkovou pitnou vodu až po zvýrazněnou rysku. Bez složitého šroubování ji nasadíte do držáku na lahve. Pak už jen zacvaknete a můžete začít perlit. Obrazně i doslova: oblíbená sodovka je během krátké chvíle hotová a vychutnáte si ji s jistotou, že pijete čerstvý nápoj. Takový, který není skladovaný v obchodech několik měsíců. Použitou láhev bez obsahu BPA stačí umýt v myčce na nádobí a znovu vám spolehlivě poslouží. Příprava sodovky se SodaStream ART Black je praktická, ekonomická i ekologická. U srdce vás tak může hřát, že šetříte životní prostředí. Zároveň jste se definitivně zbavili tahání těžkých lahví z obchodů i likvidace plastových obalů.

Návod k použití

1
Rychlé nacvaknutí bombičky
Rychlé nacvaknutí bombičky
2
Jednoduché nacvaknutí lahve
Jednoduché nacvaknutí lahve
3
Perlení
Perlení
4
Vychutnejte si hotový nápoj
Vychutnejte si hotový nápoj
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.
Kompletní balení a snadná výměna

Už nikdy nebudete mít žízeň. Se SodaStream sadou jste vždy připraveni k okamžité výrobě výborných perlivých nápojů. Výrobník sodovky SodaStream ART Black obsahuje lahev na vodu a bombičku s CO2 potravinářským plynem. Těšit se můžete na až 80 l perlivé vody, kdy vás cena jednoho litru přijde na 2,99 Kč (v závislosti na intenzitě sycení).

Prázdnou bombičku za plnou vyměníte na více jak 3 000 výměnných míst po celé České republice. Samotná výměna je díky patentu QuickConnect intuitivní a snadná. Odklopíte zadní část výrobníku, zvednete úchyt, vyjmete prázdnou bombičku a nasadíte novou. Poté zase pohodlně pokračujete v přípravě vlastní, zdravé osvěžující sodovky.
ART Black snadná výměna
Proměňte obyčejnou kohoutkovou vodu v něco jedinečného

Zažijte okouzlení z bublinek s výrobníkem SodaStream ART Black v příjemném prostředí vašeho domova. S jeho pomocí si připravíte během několika vteřin perlivou vodu tak, jak ji máte nejraději. Mechanickou pákou na pravé straně přístroje si sami regulujete intenzitu sycení. Na výběr je jemná, středně nebo silně naperlená sodovka. To ale není vše. Pokud se vám změní chuť, nápoj si vylepšíte čerstvým ovocem a získáte osvěžující, zdravou, domácí limonádu.

Vybrat si můžete i z množství SodaSteram příchutí a namíchat si Italian Spritz, Mirinda, 7up nebo oblíbenou Pepsi. S výrobníkem SodaStream ART Black si hravě, a hlavně zdravě zvládnete doplňovat pitný režim nejen sobě, ale i členům rodiny nebo návštěvám.
ART Black kohoutková voda

Blog