TERRA White Tonik Megapack

Limitovaná edice TERRA White Tonik Megapack
 • Moderní vzhled výrobníku
 • Volitelná intenzita perlení – jemně, středně a silně
 • Lahev FUSE 1L s barevnými motivy pulzujících vln
 • Sada je zdarma doplněna o koncentrovanou příchuť Tonik
 • Jednoduché uchycení lahve nacvaknutím
 • Systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
 • Bez nutnosti připojení do elektřiny
 • 1 litr perlivé vody od 2,99 Kč
 • Kompatibilní se všemi plastovými lahvemi
 • Rozměry (VxŠxH): 42,8 x 13,5 x 19,5 cm
Barva:
Obsah balení:
 •  1x výrobník TERRA White
 •  1x QuickConnect bombička CO2 až pro 80 l
 •  1x Lahev FUSE 1L s barevnými motivy pulzujících vln
 •  1x příchuť Tonik o objemu 500 ml

Rozšířený popis

Limitovaná edice TERRA White Tonik Megapack

Čistý design nového výrobníku TERRA v elegantní bílé barvě, spojující matnou a lesklou povrchovou texturu. Každé balení obsahuje exkluzivní znovupoužitelnou láhev Fuse o objemu 1 litr, snadno omyvatelnou v myčce na nádobí a okouzlujícími motivy v rytmu pulzujících vln. Nově přidaná je inovativní bombička s rychlým uchycením Quick Connect. Navíc získáte zdarma koncentrovanou příchuť Tonik o objemu 500 ml, jejíž výjimečná chuť skvěle ladí i v míchaných nápojích. Ideální pro společenská setkání s přáteli nebo rodinou, přičemž jedna láhev postačí k přípravě až 12 lahodných nápojů. Výměna lahví ve výrobníku je jednoduchá - stačí je zacvaknout, žádné složité šroubování.


Nenáročná příprava sodovky, kterou zvládne opravdu každý

Přepadla vás chuť na sodovku? Jak jednoduché. Vezmete si přiloženou lehkou, kompaktní lahev bez obsahu BPA a natočíte si do ní pitnou vodu z kohoutku do úrovně vyznačené rysky. Poté ji usadíte lehce a bez šroubování do výklopného držáku na lahve SodaStream TERRA White a obohacování bublinkami muže začít. Veškerá obsluha je intuitivní a jednoduchá. Po nasycení vody je možné lahev uzavřít praktickým víčkem a vzít jí sebou na cesty, do práce nebo uložit chladit do ledničky. Když sodovku spotřebujete, můžete lahev opakovaně použít. Stačí ji před tím jen nechat umýt v myčce. Pokud byste si nebyli v rámci používání výrobníku něčím jistí, na internetové stránce máte dostupné video s návodem, které je vám kdykoliv k dispozici.


Lepší pro vás i pro planetu

V SodaStream myslíme jak na vaše zdraví, tak na zdraví naší planety. Proto bude vámi připravená perlivá voda vždy čerstvá a vy víte, co pijete. Na rozdíl od kupované balené vody, která je v obchodech skladována i několik měsíců v různých podmínkách, kvalitu vlastnoručně naperleného nápoje máte pod kontrolou. Používáním výrobníku SodaStream TERRA White se chováte ekologicky, protože významně snižujete spotřebu plastových lahví. Počtem stisknutí ergonomického tlačítka určujete množství bublinek a tím intenzitu sycení vody. Podle počtu zmáčknutí si vytvoříte jemně, středně nebo silně perlivou sodovku ihned připravenou k servírování.

 
Jak nápoj připravit?

Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Lahev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

 

Návod k použití

1
Rychlé nacvaknutí bombičky
Rychlé nacvaknutí bombičky
2
Naplnění lahve po rysku
Naplnění lahve po rysku
3
Perlení
Perlení
4
Vychutnejte si hotový nápoj
Vychutnejte si hotový nápoj
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

SLOŽENÍ TONIK

cukr, voda, kyselina (citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), přírodní aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza), chinin, konzervant (sorban draselný)
 

Výživové údaje

Výživové údaje*: 100ml
Energie 62.2 kj / 14,9 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 3.6 g
Z toho cukry 3.6 g 
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.06 g
Kofein -

*pro hotový nápoj
Minimální trvanlivost do: data na víčku
Výživové udaje Tonik
Nekonečné možnosti v přípravě nealkoholických nápojů

Říká se, že kolik je lidí, tolik je chutí, a tak se SodaStream TERRA Black rozhodně nejste omezeni pouze na výrobu obyčejné sodovky. Nechte se inspirovat a vyberte si z naší široké nabídky příchutí SodaStream. Pro letní osvěžení doporučujeme Mojito či Italian Spritz klasikou je Pepsi, Mirinda spolu se 7up. Vybere si zaručeně každý. Když navíc do sodovky přidáte čerstvé ovoce s ledem, vyrobíte si jedinečnou domácí limonádu. Získáváte tím perfektní nealkoholický nápoj pro doplnění pitného režimu nebo skvělé pohoštění pro přátele, rodinu a návštěvy.
TERRA Black příprava nealko nápojů
Kompletní set a snadná výměna bombičky

Se zakoupeným setem SodaSteam TERRA White můžete začít ihned připravovat sycené nápoje. Balení obsahuje: jedinečný výrobník, 1l lahev, vhodnou do myčky na nádobí, uzávěr k lahvi a bombičku s COpotravinářským plynem. Bombička dokáže naperlit až 80 litrů sodovky (v závislosti na intenzitě sycení). 1 litr takto připravené perlivé vody vás tedy vyjde na pouhých 2,99 Kč. Když je bombička prázdná, během chvíle jí snadno vyměníte za novou díky patentovanému systému QuickConnect.

Co se ale stane, když se bombička vyprázdní? Po celé České republice je více než 3 000 míst, kde vám ji vymění za novou a platit budete už jen za náplň. Pořiďte si výrobník SodaStream TERRA a užijete si výhody, které příprava vlastní domácí čerstvé sodovky přináší, a navíc uděláte něco i pro své zdraví.  
TERRA White výměna bombičky

Blog