TERRA Black Pepsi Zero Megapack

Výrobník Sodastream Terra v černé barvě v limitované edici s příchutí PEPSI ZERO
 • Moderní vzhled výrobníku
 • Volitelná intenzita perlení – jemně, středně a silně
 • Lahev FUSE 1L v designu PEPSI
 • Sada je zdarma doplněna o koncentrovanou příchuť PEPSI ZERO
 • Jednoduché uchycení lahve nacvaknutím
 • Systém rychlého uchycení bombičky QuickConnect bez šroubování
 • Bez nutnosti připojení do elektřiny
 • 1 litr perlivé vody od 2,99 Kč
 • Kompatibilní se všemi plastovými lahvemi
 • Rozměry (VxŠxH): 42,8 x 13,5 x 19,5 cm
Barva:
Obsah balení:
 •  1x výrobník TERRA černý
 •  1x QuickConnect bombička CO2 až pro 80 l
 •  1x lahev FUSE v designu PEPSI o objemu 1 l v černé barvě
 •  1x příchuť PEPSI ZERO o objemu 440 ml

 

Rozšířený popis

Limitovaná edice TERRA Black Pepsi Zero Megapack

Čistý design nového výrobníku TERRA v černé barvě, kombinující matnou a lesklou povrchovou texturu, nyní v limitované edici s originální příchutí PEPSI ZERO. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, v designu PEPSI, i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. Navíc je sada zdarma doplněna o koncentrovanou příchuť PEPSI ZERO o objemu 440 ml. Příchuť je připravena dle originální receptury v koncentrovaném stavu a po přidání do perlivé vody si připravíte nápoj, tak jak ho znáte. Váš oblíbený nápoj si nyní můžete kdykoliv připravit v pohodlí vašeho domova. Vystačí až na 9 litrů hotového nápoje. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat.

Příchuť
Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Lahev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Návod k použití

1
Rychlé nacvaknutí bombičky
Rychlé nacvaknutí bombičky
2
Naplnění lahve po rysku
Naplnění lahve po rysku
3
Perlení
Perlení
4
Vychutnejte si hotový nápoj
Vychutnejte si hotový nápoj
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.
Kompletní set a snadná výměna bombičky

Se zakoupeným setem SodaSteam TERRA Black můžete začít ihned připravovat sycené nápoje. Balení obsahuje: jedinečný výrobník, 1l lahev, vhodnou do myčky na nádobí, uzávěr k lahvi a bombičku s COpotravinářským plynem. Bombička dokáže naperlit až 80 litrů sodovky (v závislosti na intenzitě sycení). 1 litr takto připravené perlivé vody vás tedy vyjde na pouhých 2,99 Kč. Když je bombička prázdná, během chvíle jí snadno vyměníte za novou díky patentovanému systému QuickConnect.

Co se ale stane, když se bombička vyprázdní? Po celé České republice je více než 3 000 míst, kde vám ji vymění za novou a platit budete už jen za náplň. Pořiďte si výrobník SodaStream TERRA a užijete si výhody, které příprava vlastní domácí čerstvé sodovky přináší, a navíc uděláte něco i pro své zdraví.  
TERRA Black výměna bombičky
Nekonečné možnosti v přípravě nealkoholických nápojů

Říká se, že kolik je lidí, tolik je chutí, a tak se SodaStream TERRA Black rozhodně nejste omezeni pouze na výrobu obyčejné sodovky. Nechte se inspirovat a vyberte si z naší široké nabídky příchutí SodaStream. Pro letní osvěžení doporučujeme Mojito či Italian Spritz klasikou je Pepsi, Mirinda spolu se 7up. Vybere si zaručeně každý. Když navíc do sodovky přidáte čerstvé ovoce s ledem, vyrobíte si jedinečnou domácí limonádu. Získáváte tím perfektní nealkoholický nápoj pro doplnění pitného režimu nebo skvělé pohoštění pro přátele, rodinu a návštěvy.
TERRA Black příprava nealko nápojů

SLOŽENÍ PEPSI ZERO

voda, barvivo (E150d), kyselina (fosforečná, citronová), regulátory kyselosti (citronany sodné a draselné), sladidla (acesulfam K, sukralosa, aspartam), aromata včetně kofeinu, konzervant (benzoan sodný), odpěňovač (dimethylpolysiloxan). Obsahuje zdroj fenylalaninu
 

Výživové údaje

Výživové údaje*: 100ml 250ml (% per 250ml **)
Energie 1 kj / 0.3 kcal 3 kj / 0.8 kcal (<1%)
Tuky 0 g 0 g (0%)
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g (0%)
Sacharidy <0.1 g 0.2 g -
Z toho cukry 0 g  0 g (0%)
Bílkoviny 0g 0g -
Sůl 0.02 g 0.05 g (<1%)
Kofein 11.58 mg 28.95 mg -

*pro hotový nápoj
** 8400 kv 2000 kcal - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
250 ml = 1 porce
Minimální trvanlivost do: data na víčku
Výživové údaje Pepsi Zero

Blog