Voda z kohoutku

Přemýšlíte, který nápoj je nejzdravější? Odpověď je velmi jednoduchá a pro někoho možná překvapivá. Nejzdravějším a nejvhodnějším nápojem je totiž čistá voda. Je vhodná ke stálému pití pro osoby bez rozlišení věku a zdravotního stavu. Lze ji konzumovat bez omezení množství  úměrně k potřebám organismu.  Zdrojem čisté vody mohou být balené kojenecké vody, pramenité a slabě mineralizované neperlivé minerální vody nebo pitná voda z vodovodu či studny. Jak dokazují testy nezávislých organizací, je kvalita vody z vodovodu mnohdy vyšší než vody balené.

Balená pitná voda, stejná jako z kohoutku, ale 50krát dražší>>>
TEST balené vody z roku 2009 >>>
Voda z kohoutku je lepší a levnější >>>

Aby však pitný režim nebyl tak jednotvárný, může si člověk bez obav dopřávat pestřejší skladbu nápojů. Pitný režim je však potřeba přizpůsobit svému zdravotnímu stavu. Proto je zde Sodastream, kde vodu nasytíte přesně podle Vašich potřeb. Díky široké nabídce sirupů si pak dopřejete i chuť, kterou právě preferujete.

Protože je Sodastream doplňkem zdravého životního stylu, stal se partnerem těchto organizací:
http://www.kohoutkova.cz
http://www.sovak.cz/

Víte, že jedna láhev Sodastream nahradí 2000 PET lahví?

SodaStream výrobníky domácí sodovky a limonády nabízí alternativu k plastovým lahvím a jejich spotřebě. Jedna náplň bombičky SodaStream vystačí až na 80 litrů nebo 180 plechovek nápoje, pak je znovu naplněna a znovu připravena k použití. Tedy ... Vy stále ještě používáte PET lahve?