Příchuť Zelený čaj a jahoda 500 ml

  • Koncentrovaná příchuť, speciální receptura pro perlivou vodu
  • Obsahuje jahodovou šťávu z koncentrátu a extrakt zeleného čaje
  • Z jedné 500 ml láhve vyrobíte 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje

Rozšířený popis

Opravdu vydařená kombinace chutí lehce trpkého zeleného čaje a sladkých zralých jahod. Nedejte se zmást tím, že jde o příchuť do perlivé vody – všechny pozitivní zdravotní účinky jsou zachovány, protože příchuť je vyrobena na bázi skutečného extraktu zeleného čaje. Přidáním koncentrátu ze šťávy zralých jahod vzniká jedinečná chuť, která v létě osvěží a v zimě připomene horké letní dny.

Nápojový koncentrát s extraktem si nařeďte nejlépe v doporučeném poměru 1:20. Pomůže vám k tomu odměrka ve víčku – jedna dávka na velkou láhev SodaStream. Z půllitru příchutě vyrobíte dvanáct litrů jedinečného perlivého nápoje. Příchuť má snížený obsah cukru, je doslazována sladidly a neobsahuje alergeny. Zajímá vás energetická hodnota vzniklého nápoje? 100 ml = 67,7 kJ / 16,2 kcal. Nabízené balení je navíc cenově velmi příznivé.

Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Láhev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

Složení

cukr, voda, kyselina (citronová), koncentrát jahodové šťávy (1 %), přírodní aroma, sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K), výtažek zeleného čaje, antioxidant (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (citronany sodné), barvivo (amoniak-sulfitový karamel, karoteny, brilantní modř FCF), konzervant (sorban draselný)

Výživové údaje

Výživové údaje*: 100ml
Energie 67.7 kj / 16.2 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4.0 g
Z toho cukry 3.9 g 
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.01 g
Kofein -

*pro hotový nápoj
Minimální trvanlivost do: data na víčku
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

Jak správně nalévat příchuť do perlivé vody

 
  1. Nejdůležitější zásadou, je nalévat příchuť vždy do již hotové perlivé vody. V opačném případě může dojít k poškození výrobníku.
  2. Víčko příchutě slouží jako odměrka, spodní ryska je určena pro lahve o objemu 0,5 litru a horní ryska pro lahve o objemu 1 litr.
  3. Po odměření správné dávky příchutě, stačí lahev s vodou co nejvíce naklonit a pomalu příchuť nalít do lahve.
  4. Nyní, když je příchuť nalita, stačí lahev uzavřít víčkem a pomalu promíchat.
  5. Váš nápoj je hotový.
Odměrka

Blog