Příchuť LEDOVÝ ČAJ BROSKEV 500ml

100%
na základě 1 recenzí
 • Limitovaná edice ledového čaje s broskvovou šťávou
 • Extra koncentrovaná receptura pro perlivou vodu
 • Obsahuje skutečný výtažek z čaje
 • Broskvová šťáva (1,7%) z koncentrátu broskvové šťávy
 • Pro přípravu 12-ti velkých SodaStream lahví ledového čaje
 • Ovocný cukr fruktóza namísto umělých sladidel
Cena vč. DPH
149 Kč
29,80 Kč za 100 ml
Prodej ukončen

Rozšířený popis

SodaStream příchuť Ledový čaj Broskev, 500 ml, limitovaná příchuť obsahující skutečný výtažek z čaje a ovocný cukr fruktóza namísto umělých sladidel

V životadárném stínu čajové plantáže sledujete, jak dusivé letní vedro pomalu ztrácí svou sílu a ustupuje před prvními závany chladu z bouřkového mraku, pozvolna se blížícího od moře. Pak vám ale s překvapením začíná docházet, že to celé je pouhá fantazie pramenící z orosené sklenice perlivě ledového čaje s ocáskem sladké chuti zralých broskví.


Litry skvělého domácího ledového čaje v perlivé úpravě jen pár kroků od vašeho zahradního lehátka. V letních vedrech ujíždíte na vlně sladkých čajů ledových jak prosincový mráz a děsí vás představa, že uprostřed sluncem rozpáleného dne najdete doma místo svého oblíbeného pití zase jen hromadu zmuchlaného plastu od jednorázových lahví. Pak by ve vaší ledničce neměla chybět letní limitovaná edice příchuti pro perlivou vodu Ledový čaj broskev. Stačí přidat do perlivé vody, jemně promíchat a váš skvěle vychlazený perlivý ledový čaj je připraven k servírování na letní terase či zahradě. Aniž by vás předtím čekala strastiplná cesta ulicemi bez kousku stínu až do obchodu pro další karton jen náznakem vychlazeného čaje.

Výtažek skutečného čaje a broskvová šťáva v čerstvě natočené ledové perlivé vodě. Skutečně se vám chce s další sklenicí čekat až na žízeň?

Jako základ pro ledový čaj doporučíme, jak jinak, čerstvě nachystanou perlivou vodu. Točená voda z vašeho vodovodního kohoutku je v případě žízně stále nablízku a vzpomeňte si, jak nádherně čistá a přímo vychlazená teče. S výrobníkem perlivé vody SodaStream ji za pár vteřin upravíte ve vodu perlivou a po přimíchání naší receptury s výtažkem ze skutečného čaje a broskvovou šťávou bude chuť vašeho letního pití prostě dokonalá.

eznam věcí pro přípravu vašeho perlivého ledového čaje vás svojí délkou nejspíš zaskočí. Jednoduše řečeno, potřebujete jednu malou 500 ml lahvičku příchuti SodaStream. A pak už jen perlivou vodu, ideálně tu čerstvou z výrobníku SodaStream. Naše receptury pro perlivou vodu jsou koncentrovány mnohem více, než je v kraji zvykem. Víčko vám poslouží současně jako praktická odměrka pro doporučené dávkování. Jedna malá odměrka na jednu velkou SodaStream lahev perlivé vody. A je to. Těch lahví může být i dvanáct. Dokážete si představit, kolik orosených sklenic čerstvého ledového pití to je?

Dilema mezi sladkou chutí broskvové šťávy nebo ostřejším provedením s důrazným citronem se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte oba.

Do naší letošní letní limitované edice perlivých ledových čajů s ovocnou šťávou jsme po pečlivém vybírání a ochutnávání zvolili dvě příchuti. Tu první už znáte. Tou druhou je ledový čaj s ostře výraznou šťávou z citronu. Než se pustíte do zdlouhavého přemýšlení, která z nich vám bude více chutnat, objednejte si jednoduše obě dvě. Kromě dvou senzačních ledových čajů budete mít doma rázem „materiál" na 24 velkých SodaStream lahví skvělého perlivého pití. A to by vám už mělo nějaký čas na mlsání vystačit. Tedy, na zahánění žízně chceme říci.

Informace o produktu

Sirup s výtažkem z čaje a broskvovou (1,7%) šťávou z koncentrátu broskvové šťávy
Superkoncentrovaná příchuť 500 ml pro 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje
Doporučený poměr ředění při použití odměrky ve víčku: 1 díl koncentrátu a 20 dílů perlivé
Víčko je zároveň odměrkou pro velkou SodaStream lahev perlivé vody

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

Složení

fruktóza, voda, sirup z invertního cukru, kyseliny (kyselina citronová, kyselina jablecná), prírodní aromata, výtažek z caje (1,48%), regulátor kyselosti (citronany sodné), koncentrát z broskvové štávy (0,2%), konzervant (sorban draselný). draselný)

Výživové údaje

Výživové údaje*: 100ml  
Energie 66 kj / 16 kcal  
Tuky 0 g  
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g  
Sacharidy 3,8 g  
Z toho cukry 3,8 g   
Bílkoviny 0 g  
Sůl 0.03 g  
Kofein -  

Balení obsahuje 42 porcí.
**1 porce je 12 ml koncentrátu resp. 250 ml hotového nápoje při přípravě podle pokynů.
Minimální trvanlivost do: data na víčku
Hodnocení Příchuť LEDOVÝ ČAJ BROSKEV 500ml :
100%
na základě 1 recenzí
oukej
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

Jak správně nalévat příchuť do perlivé vody

 
 1. Nejdůležitější zásadou, je nalévat příchuť vždy do již hotové perlivé vody. V opačném případě může dojít k poškození výrobníku.
 2. Víčko příchutě slouží jako odměrka, spodní ryska je určena pro lahve o objemu 0,5 litru a horní ryska pro lahve o objemu 1 litr.
 3. Po odměření správné dávky příchutě, stačí lahev s vodou co nejvíce naklonit a pomalu příchuť nalít do lahve.
 4. Nyní, když je příchuť nalita, stačí lahev uzavřít víčkem a pomalu promíchat.
 5. Váš nápoj je hotový.
Odměrka

Blog