Příchuť Zahradní ovoce 500 ml

  • Silně koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu
  • S mámivou chutí zahradního ovoce
  • Z jedné 500 ml láhve vyrobíte 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje 
Doporučená AMOC
129 Kč
25,80 Kč za 100 ml
Skladem >10 ks

Rozšířený popis

Vůně a chuť prosluněné zahrady od začátku léta až do prvních podzimních dnů. Sladké jahody, jedinečná chuť bezinek i příjemná trpkost brusinek vytváří originální chuť koncentrátu, který vám umožní připravit perlivý nápoj ideální jak k letnímu posezení na zahradní lavičce, tak k zimnímu vzpomínání na světlem a teplem prosycené dny.

Koncentrát ze zahradního ovoce si nařeďte nejlépe v doporučeném poměru 1:20. Pomůže vám k tomu odměrka ve víčku – jedna dávka na velkou láhev SodaStream. Z půllitru příchutě vyrobíte dvanáct litrů vynikající perlivého nápoje ze zahradního ovoce. Příchuť má snížený obsah cukru, je doslazována sladidly a neobsahuje alergeny. Zajímá vás energetická hodnota vzniklého nápoje? 100 ml = 64,4 kJ / 15.4 kcal. Nabízené balení je navíc cenově velmi příznivé.

Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Láhev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

Složení

cukr, voda, kyselina (citronová), aroma, koncentrát bezinkové šťávy (0,81 %), sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K), regulátor kyselosti (citronany sodné), koncentrát jahodové šťávy (0,5 %), koncentrát brusinkové šťávy (0,5 %), barvivo (koncentráty mrkvové a ibiškové šťávy), konzervant (sorban draselný)

Výživové údaje

Výživové údaje*: 100ml
Energie 64,4 kj / 15,4 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 3.8 g
Z toho cukry 3.8 g 
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.03 g
Kofein -

*pro hotový nápoj
Minimální trvanlivost do: data na víčku
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

Blog