Příchuť Růžový grep 500 ml

  • Silně koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu
  • S podmanivou chutí růžového grepu
  • Z jedné 500 ml láhve vyrobíte 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje 
Doporučená AMOC
129 Kč
25,80 Kč za 100 ml
Skladem >10 ks

Rozšířený popis

Vůně a chuť sytě růžového grapefruitu nás přivádí dost možná až někam k rajské zahradě, vždyť latinsky se tomuhle ovoci říká rajský citrus. Jeho jemně nahořklá chuť je velmi osvěžující. Dokonale se snoubí s jídlem a třeba snídani perlivým nápojem s chutí grepu vysloveně pozvednete.
 
Koncentrát z růžového grepu si nařeďte nejlépe v doporučeném poměru 1:20. Pomůže vám k tomu odměrka ve víčku – jedna dávka na velkou láhev SodaStream. Z půllitru příchutě vyrobíte dvanáct litrů vynikající perlivého grepového nápoje. Příchuť má snížený obsah cukru, je doslazována sladidly a neobsahuje alergeny. Zajímá vás energetická hodnota vzniklého nápoje? 100 ml = 62,3 kJ / 14.9 kcal. Nabízené balení je navíc cenově velmi příznivé. 
 
Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Láhev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

Složení

cukr, voda, kyselina (citronová), aroma, sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K, aspartam), regulátor kyselosti (citronany sodné), barvivo (koncentráty sladké brambory a černého rybízu, karamel, koncentráty mrkvové šťávy a ibišku, karoteny), koncentrát grepové šťávy (0,26 %), konzervant (sorban draselný), stabilizátor (glycerolestery dřevných pryskyřic)

Výživové údaje

Výživové údaje*: 100ml
Energie 62.3 kj / 14,9 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 3,6 g
Z toho cukry 3.6 g 
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.03 g
Kofein -

*pro hotový nápoj
Minimální trvanlivost do: data na víčku
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

Blog