Výrobník domácí perlivé vody, dárek, který nezklamal 99% obdarovaných

Hledáte inspiraci na vánoční dárek? Takový, který má nápad a v hromadě všech notoricky známých věcí opravdu vynikne i potěší své obdarované? A víte, že podle průzkumu společnosti IPSOS výrobník domácí perlivé vody jako dárek nezklamal 99% obdarovaných?

Přinášíme vám níže několik tipů na vánoční dárky od značky SodaStream. Takových, které mají nápad, všechny se nějak dotýkají domácí perlivé vody a kromě své praktické stránky vaše blízké zaujmou i dají najevo, že právě vy se vyznáte v nejnovějších dárkových trendech a máte na to vystoupit z davu…

Tropické osvěžení v zimě a přímo u vás doma zažijete letos s naší limitovanou edicí

Toužíte v zimě po exotice? Pak si nechte letos nadělit zimní tropickou edici od značky SodaStream. Domácí perlivou vodu, která vás osvěží i v zimě. S motivy tropického ostrova či deštného pralesa, příchutěmi se skutečnou kokosovou vodou a se soutěží o víkend ve skutečném tropickém ráji u Berlína. Kde obklopeni exotikou rychle zapomenete na studené zimní počasí tam venku.

Chci další informace o tomto dárku…

Zkušení hledači dárků míří na výrobník domácí perlivé vody doporučený nezávislým dTestem

Že je výrobník domácí perlivé vody dárek, který nezklamal 99% obdarovaných už víte? A víte také, který výrobník zaujal ve velkém nezávislém srovnávacím testu výrobníků perlivé vody natolik, že o něm dTest prohlásil „Tak toto je skutečný vítěz“? Je to výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit, úspěšně šplhající po všech žebříčcích prodejnosti. No nezní to úplně jako tip na vánoční dárek, se kterým prostě nemůžete udělat chybu?!

Chci další informace o tomto dárku…

Nápojové lahve SodaStream v dárkovém balení stačí jen položit pod stromeček

Běhá vám mráz po zádech při pomyšlení na hromadu dárků, které budete muset jako každý rok kousek po kousku ručně zabalit? Tak jeden už máte. Limitovaná edice stolních nápojových lahví SodaStream pro výrobníky perlivé vody čeká zabalena v lákavě černé dárkové krabičce s natištěnou stuhou a jmenovkou obdarovaného. Stačí dopsat jméno, položit pod stromeček a máte hotovo. Přitažlivý potisk pohrávající si s barevnými kombinacemi puntíků patří k  dlouhodobě oblíbeným vzorům na našich lahvích. Na svátečním stole se tak lahve SodaStream budou líbit mnohem více, než lacině vypadající a nudné „petky“ z obchodů. Jednoduše dárek, který není drahý a přitom má vtip.

Chci další informace o tomto dárku…

S oblíbenými postavičkami Žížaláků na dětských lahvičkách SodaStream se skamarádí i ti největší rošťáci

Žíža a Žoža, postavičky oblíbených Žížaláků, známých z večerníčku České televize, se zabydlely na dárkové edici 2 dětských lahviček SodaStream. A věřte, že domácí perlivá voda s kouskem ovoce, kterou si děti doma sami připraví, je rozhodně prospěšnější, než sladká limonáda koupená cestou do školy. K tomu jsme do krabičky přibalili velkou knížku s žížaláčími příběhy do večerních postýlek a kreativní hračku v podobě dětské plastelíny. Dárek s milovanými večerníčkovými postavičkami, který učí a přináší s sebou knížku a hračku? Máte už takový na svém seznamu vánočních nápadů?

Chci další informace o tomto dárku…

Dámské lahve do kabelky SodaStream od českého designéra se holkám prostě líbí

Jakým dárkem zaujmout krásnou ženu, aby měl nápad a ukázal, že se vyznáte? Zkuste edici dámských lahví do kabelky vyladěných českým designérem tak, aby sloužily nejen jako obyčejný nádoba na vodu na cesty do práce či za sportem, ale rovnou coby přitažlivý oděvní doplněk, který se holkám prostě líbí.

 

Chci další informace o tomto dárku…