Napsali o nás

Sexy Verešová poprvé s dětmi před fotoaparátem. Máme FOTO!

Modelka Andrea Verešová (35) se poprvé objevila se svými dvěma dětmi před fotoaparátem. Aby její ratolesti viděly, jak vypadá svět dospělých a její běžné a poměrně náročné pracovní prostředí, rozhodla se zapojit osmiletou Vanessku a šestiletého Daniela do kampaně pro výrobce sycené vody SodaStream.

zdroj: www.vipstory.cz

Po čem muži touží aneb jak udělat radost svému partnerovi

Vybrat dárek, který muži udělá skutečně radost, že se mu rozzáří oči nadšením, není vůbec jednoduché, leč pro vztah velmi důležité. Každý muž je samozřejmě jiný, tudíž jedna věc nebude fungovat u všech, ale jedno je přesto spojuje. Největší radost jim udělají obvykle věci, kterým ženy nepřikládají žádnou důležitost a mnohdy je považují za zbytečnost.

zdroj: Novinky.cz

Naučte šetrnosti k přírodě i své děti

Pravidelně pít dostatek tekutin je zejména v horkých dnech základ. Ale právě v honbě za svými třemi litry denně vám často uniká důležitá skutečnost. Myslíte na přírodu?

zdroj: ProŽeny.cz

Dochází vám inspirace? Zkuste dárek, co jen tak nevyšumí

Předvánoční shon je spojen s obvyklými dilematy, co dát komu pod stromeček, abyste se neopakovali, neztrapnili, nezruinovali a tak podobně. Přijměte prosím inspiraci naší dárkové kanceláře na dárek, jenž jste si možná až doposud s vánočními svátky nespojovali, ale může celé rodině přinést nečekanou radost na dlouhé roky.

zdroj: Novinky.cz

Praktická láhev SodaStream nahradí 2000 PET lahví

Láká vaše děti slazená limonáda a vám se nechce tahat s balíky PET lahví? Vyzkoušejte SodaStream! Z kohoutkové vody během chvilky vykouzlí zdravou domácí limonádu s bublinkami. Výrobníky domácí sodovky a limonády SodaStream nabízí alternativu k neekologickým jednorázovým plastovým lahvím.

zdroj: Vodarenstvi.cz

Vánoce, to je soda

Pokud nejste zvyklí spojovat Vánoce s bublinkami, já tedy od loňska ano. Řeknu to na rovinu – když jsem vloni pod stromečkem vybalila výrobník sodovky SodaStream, dvakrát nadšená jsem tedy nebyla

zdroj: ProŽeny.cz

Vysoké teploty zvyšují riziko dehydratace hlavně u dětí

Léto vítá každý s nadšením a zejména děti si konečně užijí tolik vytoužené dny volna plné pohybu v přírodě a všemožných rošťáren. Právě rostoucí teploty však kladou vyšší nároky na doplňování tekutin, bez nichž by došlo k dehydrataci organismu a dalším nepříjemným následkům.

zdroj: Novinky.cz

Vozíky pro potřebné

Češi opět dokázali, že v jednotě je síla. Během posledních 10 dnů přispěli tisíce dárců napříč českým internetem na pomoc lidem, jejichž životní příběhy spojil druhý ročník projektu ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ. Na Konto BARIÉRY se během 10 dnů trvání internetové sbírky podařilo získat 313 083 korun

zdroj: Novinky.cz

Čí ty lahve vlastně jsou

Na náměstí stojí obří klec plná plastových lahví a plechovek od nealkoholických nápojů. Demonstruje odpad od průměrné rodiny, která 3 roky konzumovala kupované nealkoholické nápoje namísto toho, aby si je levněji připravila doma.

zdroj: Novinky.cz

Vyrobte si doma dobrou vodu!

Vyplenila vám rodina v minulých teplých dnech všechny zásoby balených vod a jiných nápojů? Nebude lépe. Přijdou tropická vedra a co pak? Budete opět tahat balíky pet lahví, za které v součtu zaplatíte tisíce korun? Stop! Pijte vodu z vašeho kohoutku. Máme pro vás super tipy, jak mít denně pro celou rodinu vychlazenou nejen vodu a sodovku, ale i kolu nebo tonik. A skoro zadarmo!

zdroj: ProŽeny.cz

Oblíbení hrdinové z filmu Doba ledová

Těšte se na ledové osvěžení i motivy veverky s oříškem. Najdete je na lahvích, přístrojích i sirupech SodaStream. Výrobce originálních systémů pro domácí přípravu sycených nápojů SodaStream přichází s limitovanou edicí Doba ledová 4.

zdroj: Super.cz