Napsali o nás

Novoroční detoxikace i posílení organismu si žádají vodu

Příchod nového roku vítá po svátečních oslavách mnoho lidí s řadou předsevzetí, která si většinou kladou za cíl detoxikovat a posílit organismus a ideálně i zhubnout či zformovat postavu. Toto úsilí se neobejde bez pravidelného pohybu a dostatku tekutin. Hledáte-li jednoduché a chytré řešení, volte výrobníky SodaStream.

zdroj: receptyonline.cz

Je tu čas vánočních reklam. S čím jdou značky na trh? S kupou emocí, bez roušek.

V reklamě izraelské společnosti bude mít Snoop Dog úsporné Vánoce.

zdroj: e15.cz

Vánoční inspirace na drobnosti, co potěší a moc nestojí

K tomu, abyste druhé potěšili, udělali jim radost a dali jim tak najevo, že vám na nich záleží, nepotřebujete spoustu peněz. Většinou stačí naprostá drobnost, která často dokáže učinit mnohem větší radost, než drahé a často neosobní dárky.

zdroj: novinky.cz

Potěšte se malinovou vzpomínkou na léto

Značka SodaStream, specialista na domácí výrobu perlivé vody, přichází na trh s limitovanou edicí lahví SodaStream Jet Love Raspberry s malinovým motivem, které vám v sychravých podzimních dnech zvednou náladu.

zdroj: topmoments.cz

Osvěžující spása v letním vedru? Domácí okurková limonáda!

SodaStream, světový specialista na výrobu domácí perlivé vody, rozšiřuje řadu výrobníků Spirit o nový odstín v limitované edici - světle zelený Spirit Mint Green.

zdroj: mall.tv

Chcete si doma „nabublat“ sodovku? Jde to i levně a bez chemie

Většina z nás si pod výrobníkem sodovky představí právě SodaStream. Byl na českém trhu první a stále si drží pozici lídra. Zákazníky zaujme hned dvěma zásadními výhodami, které jsou ale vykoupené vyšší pořizovací cenou. Bombička je v základní výbavě každého výrobníku značky SodaStream, který si zakoupíte, a její plynová náplň vydrží až na 80 litrů domácí perlivé vody.

zdroj: kupi.cz

SKOULEJTE TO S MALINAMI A MELOUNEM

Maliny jsou symbolem období léta a prázdnin. Abyste si jejich chuť a náladu mohli vychutnat nejen v tomto období, připravila společnost SodaStream limitovanou edici JET Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinových vzorů. S originální malinovou příchutí se sníženým obsahem cukru a bez alergenů určenou pro perlivou vodu si pak jednoduše připravíte nápoj, který vás v letním vedru dokonale osvěží.

zdroj: bydlenimagazin.cz

Léto ve znamení bublinek

Sodastream rozšiřuje své portfolio výrobníků, lahví a příchutí. Limitovaná edici JET Love Raspberry obsahuje výrobník JET White s bombičkou, 3 litrové opakovaně plnitelné nápojové lahve JET s malinovým tematicky laděným designem a malinovou příchuť pro perlivou vodu se sníženým obsahem cukru a bez obsahu alergenů.

zdroj: dokonalazena.cz

Květnové novinky, které musíte mít!

Každý měsíc představují firmy nové kosmetické produkty, otvírají se originální restaurace, na trh přicházejí nové gastronomické lahůdky a kolekce oblečení. Snažíme se hlídat, co se kde šustne, a pravidelně vás o všem informovat.

zdroj: idnes.cz

Péče o sebe uvnitř i z venku aneb Aktivity pro osobní rozvoj v době koronavirové

Čas v karanténě můžeme promrhat, proležet na gauči u seriálu, anebo si z této doby vezmeme něco pozitivního a budeme dělat něco pro sebe. Věci, na které v běžném režimu nemáme prostor nebo energii. Začněte o sebe pečovat klidně teď hned.

zdroj: zena-in.cz

Den země: SodaStream v nové kampani vyzývá, nezapomínejme na planetu

SodaStream této příležitosti využívá k tomu, aby zveřejnila svůj pětiletý závazek vůči životnímu prostředí, včetně snížení počtu používaných jednorázových plastových lahví o 67 miliard.

zdroj: ekonomickymagazin.cz

Abyste mohli dodržovat pitný režim, máme designovou My Only Bottle.

Řadu lahví My Only Bottle, které byly dosud k dostání jen v růžové a černé, doplňuje SodaStream o modrou variantu. Je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA.

zdroj: familyfreshnews.cz

Energetické a sportovní nápoje

Sportovní příchutě, konkrétně chuť Energy patří dlouhodobě k TOP 10 nejprodávanějším příchutím. Zákazník je volí nejen pro chuť, ale hlavně pro skutečnou funkčnost, nápoj obsahuje veškeré látky, které zákazníci vyžadují na doplnění energie, například kofein a vitaminy skupiny B. Michal Panis, manager značky, SodaStream ČR

zdroj: zboziaprodej.cz

Nejoriginálnější reklamy na Super Bowlu

Miliardy dolarů investované do výpravy na Mars, která na vzdálené planetě našla vodu. Vědci slaví, astronauti jsou nadšení, až to jeden z nich pěkně pokazí. Jak?

zdroj: lidovky.cz

ROZHÝBEJTE SE S NOVÝM SPORTOVNÍM SETEM ZNAČKY SODASTREAM

Začátek nového roku je spojený s řadou předsevzetí. Ať už se jedná o změnu životního stylu směrem ke zdravějšímu stravování, zhubnutí či zlepšení fyzické kondice, všechny spojuje nutnost tělu dodávat dostatek tekutin i pohybu. A proto se značka SodaStream rozhodla v tomto období potěšit nejen všechny sportovní nadšence a uvést na trh limitovanou edici „Sportovní set“, která obsahuje sportovní lahev a příchuť Energy.

zdroj: lifestylenews.cz

Šťastný a perlivý nový rok 2020!

Co víc si přát od večírku, než aby se hosté bavili, vládla veselá nálada a bylo dobré pohoštění. To není úplně málo a o tom silvestrovském to platí dvojnásob, a navíc od něj očekáváme ještě špetku něčeho netradičního. Když do něj zapojíte příchutě, výrobník SodaStream Crystal a skleničky, určitě se vám to povede. Snadno pak oslníte vaše hosty přípravou nezapomenutelných koktejlů.

zdroj: ijournal.cz

Zápisník Michala Noska: Sametové nápoje

Festivaly, debaty, demonstrace, koncerty, výstavy. To všechno se v následujících dnech přivalí jako vzpomínkové akce na 17. listopad 1989. Za politiky a umělci v marketingové aktivitě nezaostávají ani výrobci nápojů. „Sodastream - 30. výročí sametové revoluce“.

zdroj: e15.cz

Sifon? Znám, proto se nám v Česku taky daří, říká jeden z izraelských šéfů firmy SodaStream

Úspěch SodaStream kopíruje trend posledních let, kdy řada zákazníků už nechce opakovaně kupovat pití v plastových lahvích a raději si domů pořídila přístroj, kde si perlivou vodu vyrobí.

zdroj: seznamzpravy.cz

Nové lahve SodaStream „X“

V jednoduchosti je krása. Toto rčení slyšel a řekl každý z nás už nesčetněkrát. A že je to skutečně pravda, dokazuje i nová edice lahví „X“ od značky SodaStream. Přední světový výrobce domácí perlivé vody jimi doplňuje a uzavírá celkovou kolekci.

zdroj: luxuryhouse.cz

Jak pít stylově?

Specialista na domácí výrobu perlivé vody SodaStream představuje novou kategorii lahví „voda s sebou“. Jedná se o elegantní a praktické lahve, které je možné využít k společenským i volnočasovým aktivitám.

zdroj: bydlenimagazin.cz

Voda sebou – nové lahve od SodaStream

Nová kategorii lahví „voda s sebou“ představuje elegantní a praktické lahve, které je možné využít k společenským i volnočasovým aktivitám. Pro první vlnu propagace vybral SodaStream pražská business centra a festivaly, na nichž představil nové lahve netradičním způsobem – formou roadshow s cestovním přívěsem Airstream.

zdroj: vecerni-praha.cz

Malý, ale převratný vynález: kosmická ekolahev na perlivou vodu z vašeho výdechu

Dýcháme vzduch, z něhož si naše tělo vezme kyslík, a zbytek včetně oxidu uhličitého zase vypustíme zpátky. Až donedávna se nikdo příliš nezabýval tím, jak tyhle lidské exhalace využít. Nyní však přichází SodaStream s první prakticky využitelnou technologií, která umožňuje geniálně snadné využití CO₂ z vydechovaného vzduchu pro rychlou přípravu perlivé vody.

zdroj: muzivcesku.cz

Lahve SodaStream válcují mýty a pověry

rávě dnes je tu Světový den vody, tak ho pojďme oslavit jejím douškem. Díky našim kvalitním zdrojům si můžeme dopřát čerstvou vodu z kohoutku. Lahodně chutná připravená ve výrobníku perlivé vody SodaStream.

zdroj: dokonalostsama.cz

Precyklujte s designem

Podle vědců z University of California bylo k roku 2017 na světě vyrobeno astronomických 8,3 miliardy tun plastu. Recyklace při tak masivním objemu plastového odpadu přestává být považována za efektivní řešení. Je tedy zapotřebí začít bojovat jinak – účinněji. Jako optimální řešení se jeví precyklace – omezení výroby plastů na jedno použití.

zdroj: modernibyt.cz

Dámské lahve Grass vám můžou dělat společnost všude, i na plese

Rády byste vyrazily do společnosti, a přitom měly doušek jemné perlivé vody u sebe? A to v obalu, který by vám místo ostudy dělal ozdobu? Pak určitě sáhněte po dámských lahvích SodaStream!

zdroj: ijournal.cz

Přivítejte Nový rok velkolepě se šumivými drinky

Třpytivé šaty, jednohubky, dobrá nálada a vynikající drinky. To jsou hlavní kritéria pro dobrou party. A co teprve takový Silvestr? Ten vyžaduje vždy něco netradičního. Zkuste okořenit slavnostní událost příchutěmi SodaStream a výrobníkem SodaStream Spirit Edition. Rádi vám poradíme, jak oslnit vaše hosty při přípravě nezapomenutelných koktejlů.

zdroj: peknebydleni.cz

SodaStream přispěl k plastové očistě karibského ostrova Roatan a hlásí: je čas skončit s plasty na jedno použití

Jako optimální řešení se jeví precyklace, tedy omezení výroby plastů na jedno použití. SodaStream s plasty tímto způsobem bojuje dlouhodobě a jejich zástupci se rozhodli udělat i něco navíc. Tím něčím navíc byl úklid karibského ostrova Roatan od plastových odpadků, které v posledních letech zavalily pláže tohoto ostrova.

zdroj: obnovitelne.cz

Neplastuj: Jak skoncovat s jednorázovými plasty

I značka Sodastream bojuje s plasty, vyrábí totiž sady pro výrobu vlastní perlivé vody v pohodlí domova. Nejen že její lahve jsou skleněné a opakovatelně použitelné, ale zároveň se snaží snižovat spotřebu balených vod v plastových lahvích. Super nápad.

zdroj: idnes.cz

Poznejte novinky v designovém světě!

Modelová novinka výrobníku šumivých nápojů SodaStream Spirit Black&White získala ocenění Red Dot Award v kategorii Product Design. Stylově minimalistická podoba nového SodaStreamu se zjednodušeným intuitivním ovládáním tak letos uspěla v konkurenci více než pěti a půl tisíce přihlášených kandidátů ze čtyřiapadesáti zemí.

zdroj: iconiq.cz

SodaStream pro český trh připravil vánoční limitku

Značka výrobníků na domácí perlivou vodu SodaStream uvede na podzim jen na českém trhu speciální vánoční limitovanou edici výrobníků Jet Premium. Před vánočními svátky je nabídne ve třech barevných variantách, a to ve zlaté, růžovozlaté a titanové.

zdroj: Mediaguru.cz

Stále dominují minerálky a stolní vody

Spotřeba nealkoholických nápojů v Česku roste. Podle společnosti Nielsen v meziročním srovnání narostly prodeje nealkoholických nápojů v tržbách o 5,8 % a v objemu o 0,2 %. Výrazný rozdíl mezi dynamikou růstu objemu a tržeb způsobuje vyšší průměrná cena v kategoriích. Podobný vývoj je pozorovatelný v posledních měsících napříč většinou kategorií rychloobrátkového zboží.

zdroj: zboziaprodej.cz

Exkluzivní královské lahve pro Harryho a Meghan

Princ Harry i jeho manželka se intenzivně věnují boji proti používání jednorázových plastových lahví. Společnost SodaStream, největší výrobce perlivé vody na světě, k jejich poctě vytvořila limitovanou sérii lahví, které bude prodávat na internetové aukci a výtěžek věnuje dobročinné organizaci Surfers Against Sewage, která se v otázce plastového odpadu angažuje.

zdroj: Packagingherald.cz

12 nejlepších letošních „Aprílů“

Nejzrádnější den v roce je za námi, a jako obvykle k němu své řekly jak velké noviny, tak i velké společnosti. Vzpomněli jsme na 12 nejlepších letošních „falešných zpráv“ z ciziny i domácích vod.

zdroj: magazin.osobnosti.cz

Když koupel, tak bublinkovou! Společnost SodaStream uvedla aprílovou reklamu

Společnost SodaStream International Ltd. zveřejnila aprílový videoklip, v němž vystupuje hvězda americké reality show Shahs of Sunset Reza Farahan. Informuje v tiskové zprávě Monika Straková z PHOENIX COMMUNICATION. Malou roli v něm hraje i herec Thor Bjornsson, známý především ze seriálu Hra o trůny.

zdroj: idnes.cz

Pohodlí a osvěžení s oceněním za design

Výrobníky perlivé vody značky SodaStream se už staly nedílnou součástí většiny domácností u nás. Modelová novinka, designový SodaStream Spirit Black&White může být ozdobou interiéru, aby byla vždy s osvěžením po ruce.

zdroj: luxus.cz

Nové sady lahví SodaStream oživují rostlinné motivy

Nové motivy na lahvích výrobníku perlivé vody SodaStream pomohou obarvit zimní měsíce a zcela jistě budou ozdobou i našeho stolu. Design potisků květin a listů vznikl v Izraeli a stovky českých fanoušků SodaStreamu na sociální síti Facebook z návrhů následně vybralo dva vítězné.

zdroj: Homebydleni.cz

Předpověď SodaStream: letošní zima bude tropická!

Limitovaná tropická edice od značky SodaStream vám prodlouží léto a připomene jeho chutě a barvy vždy, když se vám zasteskne. A při troše štěstí si můžete vychutnat atmosféru tropického ostrova i během třeskuté zimy.

zdroj: Zenyprozeny.cz

Pitný režim: odnaučit (nejen) děti od přeslazených limonád

Doporučení týkající se pitného režimu se na nás valí z každé strany. Ano, pít dostatek vody je pro zachování zdravého fungování organismu opravdu důležité, na to nepotřebujete žádné vědecké důkazy. Stačí si to vyzkoušet – pár hodin bez vody a tělo se samo přihlásí únavou, poklesem výkonnosti, či dokonce bolestmi hlavy.

zdroj: Zenydivky.cz

Zdravé pití doporučí dětem Žížaláci

O tom, jak je důležité dodržovat během dne pitný režim, my dospělí víme. Stejně jako to, že voda je k uhašení žízně lepší než slazené limonády, i to, že voda z kohoutku je v českých zemích dostatečně kvalitní na to, aby mohla nahradit obyčejnou vodu kupovanou v PET lahvích.

zdroj: Everydaymagazin.cz

Domácí sodovkárny: Nevěřte mýtům o přípravě domácí perlivé vody

Pitný režim je jednou z nejdůležitějších zásad zdravého životního stylu, přičemž odborníci se shodují, že nejlepší alternativou je čistá neochucená voda. Realita tomu odpovídá – až 89 % české populace pije kohoutkovou vodu doma pravidelně, alespoň jednou týdně, z toho 69 % každý den.

zdroj: receptyprimanapadu.cz

Exkluzivní rozhovor s Mayim Bialik aka Amy z Teorie velkého třesku

Chcete se dozvědět, kdo z obsazení je nejzábavnější a proč má seriál takový úspěch?

zdroj: Coolmagazin.iprima.cz

SodaStream v kampani ukazuje „Homo schlepiens

Společnost SodaStream spustila novou globální kampaň, v němž ukazuje „Homo schlepiens“ neboli člověka utahaného. Do kampaně zapojila Mayim Bialik, známou jako Amy ze seriálu Teorie velkého třesku, a Kristiana Nairna, který ztělesňuje Hodora v seriálu Hra o trůny.

zdroj: Mediaguru.cz

Test výrobníků sody 2017

Když udeří letní teploty, hašení žízně se stane významnou denní aktivitou. Svou sezónu tak zažívají i přístroje, které z obyčejné vody či šťávy se sirupem dokážou přímo u vás doma vykouzlit perlivou sodovku nebo říznou limonádu.

zdroj: Dtest.cz

Letmá ochutnávka z designové soutěže Red Dot Award 2017

Porota soutěže ocenila i elegantní a inspirativní design výrobníků perlivé vody SodaStream Spirit. Pro snadné uchycení láhve používá patentovaný mechanismus snap-lock, díky kterému není nutné láhev do stojanu šroubovat.

zdroj: Novinky.cz

Aprílový žert s Paris Hilton byl z dílny SodaStream

Největší světová značka perlivé vody představila „NanoDrop" na podporu využívání vody z vodovodu a SodaStreamu pro zdravý pitný režim namísto plastových lahví a znečišťování prostředí.

zdroj: Ceskenapoje.cz

22. Březen vyhlášen za světový den vody

Pitná a nezávadná voda je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dává. Proto byl 22. březen vyhlášen za světový den vody. Důvodem je skutečnost, že na světě více než miliarda lidí trpí nedostatkem pitné vody, resp. nemá k ní přístup.

zdroj: Homebydleni.cz

Pomocník při plnění předsevzetí

Také jste si do nového roku dali předsevzetí? Rozhodli jste se, že zhubnete, budete se více starat o životní prostředí nebo přestanete pít alkohol? Je toho mnoho, ale cesta k cíli nemusí být vždy jednoduchá.

zdroj: Primazena.cz

Party time: Moscow Mule

Originální party sada SodaStream obsahuje dva nápojové koncentráty pro perlivou vodu, určené na přípravu nejoblíbenějších koktejlů současnosti. Kromě klasického Mojito si s ní namícháte i aktuální hvězdu nápojového nebe Moscow Mule, který nechybí v nabídce žádného z vychytaných barů.

zdroj: Dumabyt.cz

Tipy na vánoční dárky pro děti

Vybírat vánoční dárky pro děti nemusí být vždy jednoduché. Hledali jsme a našli něco pro malé i větší.

zdroj: Modernibyt.cz

Pitný režim mějte pod kontrolou se Sodastreamem!

Jak naučit děti pít obyčejnou vodu z kohoutku? Sami máte raději perlivou vodu, ale balená je příliš drahá, taktéž náročná na třídění odpadů.

zdroj: Magazin.cz

SodaStream - vánoční dárek, který potěší 86 % obdarovaných

Drobné domácí příslušenství patří vedle elektroniky mezi nejčastější dárky, které najdou lidé pod vánočním stromem. Jedním z nejvítanějších a zároveň nejoblíbenějších dárků je domácí výrobník perlivé vody. Ukázal to výzkum společnosti IPSOS uskutečněný na vzorku 1 012 obyvatel z České republiky ve věku od 18 do 65 let

zdroj: Estav.cz

SodaStream - vychytávka, která šetří přírodu i peněženku

Kolonial.cz vyslyšel přání svých zákazníků a začal nabízet značku SodaStream. Nyní si můžete objednat nejen samotný přístroj, ale i veškeré příslušenství včetně lahve, sirupů a bombiček, které vám Kolonial.cz nejen přiveze, ale v rámci svého konceptu nulového odpadu se postará i o jejich odvoz a ekologickou likvidaci.

zdroj: Prahadnes.info

I zelený čaj si rozumí s bublinkami

Zelený čaj se těší velké oblibě nejen díky zajímavé chuti, ale i pozitivním účinkům na lidský organismus. Pokud se vám na klasickou teplou verzi v letních měsících zdá být ještě příliš brzy, vyzkoušejte jeho bublinkovou alternativu od značky SodaStream.

zdroj: Archiv.protisedi.cz

Domácí limonády a nealkoholické koktejly osvěží každou letní párty

Krásné letní počasí svádí k pořádání zahradních oslav, které se neobejdou bez kvalitního osvěžení. Vsadit můžete na kupované nápoje, nicméně pokud chcete své přátele opravdu potěšit, připravte jim tolik oblíbené domácí limonády a nealkoholické verze míchaných nápojů.

zdroj: Novinky.cz

Nová dámská edice lahví SodaStream do kabelky: originální, ekologická a stylová

Dejte sbohem nezdravým a nevzhledným PET lahvím a jejich tuctovým alternativám. SodaStream uvádí na český trh limitovanou edici. Originální stylové dámské lahve se hravě vejdou do kabelky a svým vzhledem upoutají pozornost hned, jak je z ní vytáhnete.

zdroj: Trendmagazin.cz

Nové lahve SodaStream: pastelová inspirace pro váš pitný režim

Češi milují „pastelky“ a je to vidět už i na lahvích! Po úspěšné edici výrobníků perlivé vody JET, které značka SodaStream uvedla v loni na trh v devíti pastelových barvách, přichází do prodeje i limitovaná kolekce lahví ve stejných odstínech.

zdroj: Zena-in.cz

Pastelová inspirace pro pitný režim

Češi milují "pastelky" a je to vidět už i na lahvích! Po úspěšné edici výrobníků perlivé vody JET, které značka SodaStream uvedla v loni na trh v devíti pastelových barvách, přichází do prodeje i limitovaná kolekce lahví ve stejných odstínech.

zdroj: Modernibyt.cz

Jarní vaření s módními barvami

Letošní rok vyhlásila společnost Pantone rokem růžové a modré pastelové barvy. Ať již zvolíte přímo tu nebo nějakou jinou pastelku, kterou ve škále 9 odstínů nabízí u pěti výrobků společnost SENCOR, pak nešlápnete vedle. Sérii můžete doplnit výrobníkem perlivé vody SodaStream, který je nabízen ve stejné barevné škále.

zdroj: Kamoska.cz

SodaStream uvádí na trh sirupy s recepturou od michelinského šéfkuchaře

Společnost SodaStream, dodavatel výrobníků domácí perlivé vody, uvádí na český trh první z exkluzivní řady sirupů Sparkling Gourmet, kterou namíchal známý newyorský šéfkuchař se dvěma michelinskými hvězdami

zdroj: Bydleni.cz

Co potěší ženy pod stromečkem

Vánoce se blíží velmi neúprosným tempem, a proto je na čase začít vybírat vhodný dárek pod stromeček. Některé ženy jsou náročné a jiné méně, většina ale očekává pod stromečkem dar, který je věnován od srdce, potěší a bude na něm vidět, že jste si na výběru dali doopravdy záležet.

zdroj: Novinky.cz

Po čem muži touží aneb jak udělat radost svému partnerovi

Vybrat dárek, který muži udělá skutečně radost, že se mu rozzáří oči nadšením, není vůbec jednoduché, leč pro vztah velmi důležité. Každý muž je samozřejmě jiný, tudíž jedna věc nebude fungovat u všech, ale jedno je přesto spojuje. Největší radost jim udělají obvykle věci, kterým ženy nepřikládají žádnou důležitost a mnohdy je považují za zbytečnost.

zdroj: Novinky.cz

Dochází vám inspirace? Zkuste dárek, co jen tak nevyšumí

Předvánoční shon je spojen s obvyklými dilematy, co dát komu pod stromeček, abyste se neopakovali, neztrapnili, nezruinovali a tak podobně. Přijměte prosím inspiraci naší dárkové kanceláře na dárek, jenž jste si možná až doposud s vánočními svátky nespojovali, ale může celé rodině přinést nečekanou radost na dlouhé roky.

zdroj: Novinky.cz

Vysoké teploty zvyšují riziko dehydratace hlavně u dětí

Léto vítá každý s nadšením a zejména děti si konečně užijí tolik vytoužené dny volna plné pohybu v přírodě a všemožných rošťáren. Právě rostoucí teploty však kladou vyšší nároky na doplňování tekutin, bez nichž by došlo k dehydrataci organismu a dalším nepříjemným následkům.

zdroj: Novinky.cz

Vozíky pro potřebné

Češi opět dokázali, že v jednotě je síla. Během posledních 10 dnů přispěli tisíce dárců napříč českým internetem na pomoc lidem, jejichž životní příběhy spojil druhý ročník projektu ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ. Na Konto BARIÉRY se během 10 dnů trvání internetové sbírky podařilo získat 313 083 korun

zdroj: Novinky.cz

Čí ty lahve vlastně jsou

Na náměstí stojí obří klec plná plastových lahví a plechovek od nealkoholických nápojů. Demonstruje odpad od průměrné rodiny, která 3 roky konzumovala kupované nealkoholické nápoje namísto toho, aby si je levněji připravila doma.

zdroj: Novinky.cz

Oblíbení hrdinové z filmu Doba ledová

Těšte se na ledové osvěžení i motivy veverky s oříškem. Najdete je na lahvích, přístrojích i sirupech SodaStream. Výrobce originálních systémů pro domácí přípravu sycených nápojů SodaStream přichází s limitovanou edicí Doba ledová 4.

zdroj: Super.cz