Hledáte únik před nekonečným taháním vody balené v nepraktických plastových lahvích? Nebo snad únik před všudypřítomnými plískanicemi a vlezlou zimou přicházející k nám na dlouhé měsíce, během kterých nás sluneční paprsky zahřejí jen sporadicky? Pojďte a přesvědčte se, že s výrobníky domácí perlivé vody SodaStream z nové limitované tropické edice dostanete obojí. Perlivou vodu vám připravíme jednoduše v pohodlí domova a navíc k tomu prozáříme vaše pošmourné všední dny kouskem vítané exotiky…

Jak vás sklenice domácí perlivé vody osvěží během sychravých podzimních a studených zimních dní?

Křiklavě přitažlivé exotické barvy, motivy z pobřeží i hustého pralesa, příchutě tropického ovoce se skutečnou kokosovou vodou, hromady plážových osušek a k tomu všemu navrch i soutěž o víkend ve skutečném tropickém rezortu. Naše limitovaná tropická edice je v každém ohledu unikátní a dokazuje, že sklenice domácí perlivé vody vás dokáže spolehlivě osvěžit i během sychravého a studeného počasí.

Limitovaná edice speciálně vybraných produktů k vám přichází s domácí perlivou vodou vylepšenou o exotickou atmosféru slunných tropických končin. Vyberte si …
Od výrobníků perlivé vody ve vyzývavě exotické oranžové či uklidňující přírodně zelené barvě, přes nápojové lahve s neokoukanými motivy „Tropický prales“ a „Tropický ostrov“ až po příchutě pro perlivou vodu se skutečnou kokosovou vodou. Každý z těchto produktů je něčím unikátní a každý přichází proměnit váš domov ve vzdálený tropický ráj.

Vyhrajte jeden z 5-ti víkendových pobytů pro 4 osoby v Tropical Islands

Že si o exotických dálkách můžete leda tak nechat zdát? Omyl. Zaregistrujte se do tropické soutěže se značkou SodaStream a přestaňte snít. Protože v tropickém parku prožijete hned celý víkend plný slunce, koupání a žhavých večerů tolik vzdálených studené evropské zimě.

Nakoukněte, co na vás v rezortu Tropical Islands čeká…

Máme pro vás i unikátní kolekci 500 kusů osušek SodaStream

Hodláte si čekání na výlet do tropického ráje krátit tréninkem nanečisto doma ve vaně? Pak se do naší soutěže určitě zaregistrujte co nejdříve, protože se vám rozhodně bude hodit jedna z 500 unikátních tropických osušek s logem SodaStream, které vám v rámci pravidelných slosování rozdáme.

Možnost zaregistrovat se do naší soutěže skončila 31.12.2017.
Děkujeme všem soutěžícím za účast.Výherce vyhlásíme v nejbližsších dnech.
Tým Sodastream