Oceňujeme věrnost svých zákazníků. Pro zákazníky, kteří by chtěli vyměnit svůj původní výrobník SodaStream za nový, jsme připravili příspěvek na nákup nového výrobníku - šrotovné

Pravidla poskytnutí šrotovného:

 1. Každý zákazník, který v období 1.5.2018 - 30.9.2018 zakoupí u autorizovaného prodejce značky SodaStream v České republice jakýkoliv výrobník SodaStream (tzn. jakýkoli model za cenu obvyklou, nevztahuje se na věrnostní programy) a vrátí společnosti FAST ČR, a.s., která je autorizovaným distributorem značky SodaStream na českém trhu, nejpozději do 15.10.2018:
  1. Svůj původní (starý) výrobník Sodastream s originální nepoškozenou bombičkou Sodastream nebo
  2. nepoškozenou originální bombičku SodaStream
  obdrží od společnosti FAST ČR, a.s. příspěvek na nákup výrobníku SodaStream ve výši 500,-Kč (dále jen „šrotovné“).
 2. Pro získání šrotovného je nutno dodržet následující postup:
  1. Zakoupit v období 1.5.2018 - 30.9.2018 zakoupí u autorizovaného prodejce značky SodaStream v České republice jakýkoliv výrobník SodaStream
  2. Zaregistrovat nákup na stránkách SodaStream www.sodastream.cz/srotovne
  3. zaslat nejpozději do 15.10.2018 na adresu Programmatic Media, Římská 14, 120 00 Praha 2 - současný (starý) výrobník s nepoškozenou originální bombičkou SodaStream (případně pouze nepoškozenou originální bombičku SodaStream bez výrobníku) - registrační číslo, které jste obdrželi v emailu po Vaší registraci (lze také zaslat pouze vytištěný registrační formulář) - kopii dokladu o koupi nového výrobníku SodaStream s datem prodeje 1.5.2018 - 30.9.2018 (pouze v případě, že jste jej nezaslali při registraci na webových stránkách)
 3. Po splnění výše uvedených podmínek a ověření správnosti bude šrotovné ve výši 500 Kč vyplaceno na účet zákazníka nejpozději do konce následujícího kalendářního měsíce.
 4. Registrovat se může každý zákazník pouze jednou.

Společnost FAST ČR, a.s. si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této marketingové akce. Pořadatel je zároveň oprávněn marketingovou akci kdykoli změnit, zkrátit, prodloužit, zrušit či upravit její pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech marketingové akce, bude změna pravidel zveřejněna na internetových stránkách pořadatele.

© Sodastream