Lahev MOB 0,6 l na vodu s sebou černá

Vhodné pro neperlivou i perlivou vodu
  • Lahev je vhodná pro neperlivou i perlivou vodu
  • Můžete ji mýt i v myčce nádobí (max. 70°C)
  • Je vyrobena z Tritanu (bez BPA a jiných škodlivých látek)
  • Je mimořádně vhodná na cestování, výlety, sportovní aktivity, do školy či do práce
  • Použít ji lze ve všech výrobnících SodaStream, které využívají plastové lahve
Hodí se toto příslušenství pro můj výrobník?
Doporučená AMOC
359 Kč
Skladem >10 ks

Rozšířený popis

Nová, barevně odlišená, řada takzvaných společenských tlaku odolných lahví, je velice praktickým partnerem po celý den, v jakémkoli prostředí. Nejvíce ji využijete, jste-li v pohybu, sportujete nebo cestujete, praktická je i ve městě – její rozměry, tvar i šikovné řešení víčka ji doslova předurčují k tomu, abyste ji měli neustále s sebou.

Lahev je vyrobena z Tritanu, což je jedinečný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo, ale stále si zachovává své vlastní výhody plastu. Tritan neabsorbuje žádné pachy, nebarví se (nežloutne), je velmi pružný a odolný, lze ho mýt i v myčce nádobí (max. 70°C), je UV rezistentní, takže zajistí delší trvanlivost vámi vyrobených nápojů. Navíc neobsahuje BPA ani jiné škodlivé látky.
Kompatibilita lahve s výrobníky SodaStream
Vaši prázdnou CO2 bombičku rádi vyměníme u kteréhokoli z našich maloobchodních partnerů.

O nové lahvi „Voda s sebou“

Nový typ lahve umožňuje mít vodu neustále při sobě a kdykoliv si ji doplnit. Lahev je vyrobena z plastu bez BPA, je umyvatelná v myčce a snadno se vejde do kabelky nebo tašky. Díky svému designu a oblým křivkám rovněž nabízí mnohem estetičtější variantu k PET lahvím.

Lahev „Voda s sebou“ je opatřena elegantním poutkem pro praktické nošení, které je ve stejné barvě jako dno. Hermetické kovové víčko zabraňuje vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody a dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na dochucení vody.
Voda s sebou - černá

Blog