Limitovaná edice
SodaStream Ice Tea

Limitovaná Edice TERRA Ice Tea Peach

Čistý design nového výrobníku TERRA v černé barvě, kombinující matnou a lesklou povrchovou texturu, nyní v limitované edici s tématikou ledového čaje. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, s barevnými motivy čajových listů i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. A navíc zdarma je sada doplněna o originální příchuť ledového čaje broskev o objemu 500 ml. Limitovaná příchuť Ledový čaj Broskev, vám postačí na výrobu až 12 velkých lahví hotového nápoje. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat.
Limitovaná Edice TERRA Ice Tea Peach
Lahodné příchutě ledových čajů

Stačí si vybrat ze dvou příchutí. Dilema mezi sladkou chutí broskvové šťávy nebo ostřejším provedením s důrazným citronem se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte oba. Do naší letošní letní limitované edice perlivých ledových čajů s ovocnou šťávou jsme po pečlivém vybírání a ochutnávání zvolili dvě příchutě. Ledový čaj Broskev 500 ml s příjemným ocáskem sladce ovocné šťávy z broskví a Ledový čaj Citron 500 ml s ostře výraznou šťávou z citronu, neobsahuje alkohol. Ochucený nápojový koncentrát. Nařeďte nejlépe v doporučeném poměru 1:20. Pomůže vám k tomu odměrka ve víčku – jedna dávka na velkou lahev SodaStream. Z půllitru příchutě vyrobíte až 12 velkých SodaStream lahví ledového čaje.
Lahodné příchutě ledových čajů
Limitovaná edice lahví FUSE Ice Tea

Součástí balení jsou dvě lahve typu FUSE v designu Ice Tea s minimalistickými motivy čajových listů s tmavě modrým víčkem a tmavě modrým dnem. Objem lahve je 1 litr.
Limitovaná edice lahví FUSE Ice Tea
Limitovaná edice lahví JET Ice Tea

Součástí balení jsou dvě lahve typu JET v designu Ice Tea s minimalistickými motivy čajových listů s tmavě modrým víčkem a tmavě modrým dnem. Objem lahve je 1 litr. Lahve JET jsou kompatibilní se všemi výrobníky perlivé vody, které využívají plastové lahve.
Limitovaná edice lahví JET Ice Tea

Blog