Důležité upozornění na stažení výrobku z trhu

Upozornění týkající se plastových nápojových lahví SodaStream PEN určených do myčky s natištěným datem použitelnosti 04/2020.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ NA STAŽENÍ VÝROBKU Z TRHU
Plastové nápojové lahve pro výrobníky perlivé vody SodaStream s viditelně namodralým zabarvením a natištěným datem použitelnosti 04/2020
ss-lahev-1.jpg

Na základě zjištění společnosti SodaStream vykazuje omezené množství plastových nápojových lahví pro výrobníky perlivé vody této značky, které lze identifikovat podle splnění všech tří následujících znaků, namodralý odstín lahve A ZÁROVEŇ natištěný symbol materiálu vhodného pro umývání v myčkách nádobí A ZÁROVEŇ natištěné datum použitelnosti lahve 04/2020 (viz. obrázek zobrazující tyto znaky, podle kterých lze dotčené lahve identifikovat), vadu, v jejímž důsledku mohou lahve ve výrobníku perlivé vody selhat a jejich použití tak není bezpečné.

Postižené lahve byly dostupné na trhu v průběhu roku 2016.

Jako preventivní opatření proto společnost SodaStream žádá zákazníky, kteří dotčené lahve zakoupili, aby ukončili používání těchto lahví a vrátili je autorizovanému distributorovi na adresu FAST ČR, a.s., servis, Černokostelecká 1621 (areál INTERIER Říčany), 251 01 Říčany u Prahy, +420 323 204 120, www.fastcr.cz, provozní doba: PO - PÁ 8.30 - 17.00, kde jim budou vyměněny za nové.

Společnost SodaStream klade důraz na vysokou kvalitu produktů nabízených svým zákazníkům a omlouvá se tímto za případné způsobené potíže.


Pro další informace nás můžete kontaktovat prostřednictvím naší zákaznické adresy info@sodastream.cz.
Kompletní informace naleznete zde.