Převratná zjištění o podivné odchylce v chování Člověka utahaného (Homo schlepiens)

Už jste byli v našem Muzeu nenormální historie podívat se na plastovou lahev, kterou doktorka Mayim „voda“ Bialik přivezla ze své expedice k poslednímu žijícímu kmeni Člověka utahaného (Homo schlepiens) ?

sodovka.jpgNáš příběh situovaný do daleké budoucnosti nás v doprovodu doktorky Bialik přivádí k primitivnímu kmeni tahajícímu uprostřed džungle vodu v plastových lahvích, navzdory čerstvé pramenité vodě všude kolem nich. Z dnešního pohledu nám přijde úsměvný a možná až absurdní. My ale věříme, že jednou budou naši potomci stejně úsměvně nahlížet na naši dobu, ve které jsme se naučili tahat vodu v balících plastových lahví. Právě těch lahví, které až v úděsném množství následně končí jako pohozený plastový odpad zatěžující naši planetu.

Navštivte Muzeum nenormální historie Člověka utahaného (Homo schlepiens)

I my přitom máme čerstvé a chutné pitné vody dostatek v našich vodovodních kohoutcích, odkud přitéká skladována ve tmě a chladu. Tedy těch nejlepších podmínkách pro její kvalitu. S výrobníky domácí perlivé vody SodaStream si přitom můžete doma pohodlně nachystat svojí vlastní perlivou vodu vždy, když dostanete žízeň a chuť se napít. Vodu čerstvou a perlivou právě tak, jak máte rádi. Pokud přidáte kousek čerstvého ovoce, získáte lákavý nápoj, který chutná a prospívá vašemu tělu pro zahnání žízně i dodržení správného pitného režimu.

SodaStream je specialistou na perlivou vodu připravenou v pohodlí domova bez tahání lahví a co do počtu vypitých litrů celosvětovou jedničkou mezi perlivými vodami vůbec.* Což znamená, že v milionech domácností po celém světě se díky výrobníkům domácí perlivé vody SodaStream ročně vypije víc litrů perlivé vody, než lidé stihnou odnosit vlastními silami v plastových lahvích. Litr vaší vlastní domácí perlivé vody vás přitom přijde na cenu již od 2,57 korun. A přidáme vám k tomu návykové množství vašeho osobního pohodlí bez balíků nepraktických plastových lahví, které byste museli vlastními silami natahat domů a následně ještě vynášet v podobě hromad plastového odpadu.

Výrobník domácí perlivé vody SodaStream s  nápojovou lahví pro opakované použití a bombičkou s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů své vlastní domácí perlivé vody zakoupíte u vašeho prodejce. Bombičku SodaStream se spotřebovanou náplní pak pohodlně vyměníte za naplněnou bez složitého hledání na více jak 2.000 míst vám nablízku po celé republice.

Dávají vám plastové lahve stále ještě smysl?...

Zajímavosti o kampani Člověk utahaný (Homo schlepiens) :

+ S Mayim Bialik, vystupující v kampani, se můžete potkat rovněž jako s jednou z hlavních postav Amy Farrah Fowler v kultovním seriálu Teorie velkého třesku
+ V českém znění kampaně za Mayim promlouvá její dobře známý hlas v podání Nikoly Votočkové
+ „Mayim“ znamená v hebrejštině „voda“, příznačně pro kampaň specialisty na domácí perlivou vodu
+ Mayim Bialik, narozená ve Spojených státech, má kořeny i u nás, neboť její prarodiče emigrovali z Československa, Polska a Maďarska
+ Stejně jako v roli doktorky zkoumající chování Člověka utahaného (Homo schlepiens) i v civilním životě je Mayim Bialik vystudovanou odbornicí s doktorátem v oboru neurovědy
+ Role Člověka utahaného se ujal Kristian Nairn, vystupující jinak jako Hodor v kultovním seriálu Hra o trůny


* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.