Svezte se na vlnách bublinek

Ke splnění vašich přání se můžete nechat inspirovat designovou řadou výrobníků perlivé vody SodaStream SPIRIT a novými akčními sadami. Sada Spirit Město & Trénink vám pomůže se změnou životního stylu a zhubnutí. S akční sadou Spirit Italian Spritz se pro změnu už teď můžete navnadit na vytoužené léto a atmosféru prosluněné dovolené.
Kategorie výrobníků SodaStream SPIRIT vyniká čistým minimalistickým designem s elegantními zaoblenými liniemi a maximálním uživatelským komfortem. Přípravu domácí naperlené vody zjednodušuje systém uchycení lahve „Snap-Lock“ bez nutnosti šroubování, díky kterému zvládnou obsluhu i děti či starší lidé. Ovládání intenzity naperlení podle vlastní chuti je snadné pomocí praktického tlačítka umístěného na horní straně přístroje, jednoduše si tak sami určíte, zda chcete jemně perlivou, středně nebo velmi naperlenou vodu. Nyní je v nabídce ve dvou stylových rozšířených edicích.

Sada Spirit Město & Trénink je připravena pro všechny vyznavače aktivního životního stylu, ať už míří do tělocvičny nebo do přírody.

Balení obsahuje výrobník Spirit v elegantním černém provedení včetně bombičky s potravinářským plynem, modrý sportovní ručník s logem SodaStream, lahev Fuse o objemu 1 l, která je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA. Navíc sada obsahuje dvě lahve MOB na vodu s sebou o objemu 0,6 l. Tou první je společenská lahev v černém provedení s poutkem pro praktické nošení, druhou volnočasová lahev s modrým sportovním víčkem. Tyto lahve MOB na vodu s sebou jsou vyrobeny z Tritanu. Tento materiál má stejné vlastnosti, ale vydrží extrémní zátěž. Jsou odolné proti nárazu, poškrábání a zůstanou čistší a odolnější i po několika stovkách cyklů v myčce nádobí. Díky kompaktnímu tvaru a praktické velikosti se snadno vejdou do tašky či kabelky, a navíc nabízí mnohem estetičtější alternativu k jednorázovým PET lahvím. Zároveň také pomáhají šetřit životní prostředí před zátěží způsobenou hromaděním jednorázových plastů.

Limitovaná edice SodaStream Spirit Italian Spritz připomíná náladu letních dálek a atmosféru sluncem zalitých večerů. Abyste ji zažili, nemusíte čekat na prázdniny a dovolenou, můžete si ji vychutnat už teď a v pohodlí domova. A to s příchutí Italian Spritz, s kterou si připravíte nealkoholickou verzi oblíbeného nápoje Spritz Veneziano. Díky koncentrované citronové a pomerančové šťávě má typicky načervenalou barvu a snoubí se v něm lehká hořkost prolínající se s chutí citrusů. V kombinaci s čerstvě naperlenou vodou, případně s kapkou Prosecca, si tak během chvilky připravíte lahodný letní drink.

Sada vedle příchuti obsahuje výrobník Spirit White, bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody a dvě designové sklenice SodaStream na 330 ml s jemným vzorem z vlnek. Kromě toho jsou součástí balení dvě lahve Fuse o velikosti 1 l a dámská lahev do kabelky o objemu 0,5 l, přičemž dvě z nich zdobí tematický potisk ladící oranžovými tóny s italským střikem.

O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz
Zpět na SodaStream Blog