Zpestřete si pitný režim vizuálně i chuťově

Zdravý pitný režim vůbec nemusí být nudný! Potvrzuje to i nová limitovaná edice FRUITS od značky SodaStream, která jednoduše zpestří váš pravidelný přísun tekutin. Set tří lahví na vodu v hravém designu s motivem ovoce obsahuje i tipy na ochucení perlivé vody, které potěší oči i chuťové buňky.
Nejen milovníci bublinek si oblíbili značku SodaStream, která je světovou jedničkou ve výrobě perlivé vody. Její opakovaně použitelné lahve ze zdravotně nezávadného plastu bez obsahu BPA ocení každý, komu záleží na pitném režimu i životním prostředí. Novinka v portfoliu – edice FRUITS s motivy šťavnatého ovoce – obsahuje set tří tlaku odolných lahví o objemu 1 litr. Použít je lze při přípravě naperlené vody ve všech výrobnících SodaStream vyjma modelu Crystal a Penguin. Nebo si do nich jednoduše připravit svoji dávku čerstvé vody ochucené kousky ovoce, kterou budete mít po ruce vždy, když potřebujete doplnit tekutiny. Design lahví i recepty na přebalu obsahují oblíbené ovoce – jahody, citróny a ananas - doplněné o zajímavé chuťové kombinace bylinek, koření či dokonce zeleniny. Díky tomu můžete mít na stole každý den jinou, vizuálně i chuťově pestrou kombinaci, kterou si každý může ještě vyladit podle vlastních preferencí.


 
Tip na citrónové osvěžení od SodaStream
2 plátky citrónu rozkrojené na polovinu
3 dlouhé plátky okurky
1 plátek zázvoru
4 mátové listy
1 litr perlivé vody
 
Připravte si čerstvě naperlenou vodu ve výrobníku SodaStream a přímo do lahve nebo karafy přidejte všechny ingredience. Servírujte vychlazené, případně s kostkami ledu.

 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
Zpět na SodaStream Blog