SodaStream sirupy pro neperlivou i perlivou vodu

Máte rádi ochucené nápoje, připravené ze skutečného ovoce a bez zbytečných sladidel nebo konzervantů? Pak pro vás máme výborný tip – značka SodaStream, světový specialista na domácí perlivou vodu, uvedl na trh sirupy s padesátiprocentním obsahem ovocné složky. Jsou určeny pro přípravu z kohoutkové vody, ať už neperlivé nebo doma naperlené.
Ovocné sirupy jsou k dostání v pěti příchutích – jahoda, jablko, zahradní ovoce, pomeranč a hroznové víno s citrusy. Obsahují 50% šťávy z pravého ovoce bez zbytečné chemie a SodaStream jimi reaguje na požadavky českého trhu. Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR, vysvětluje: „Složení výrobků je dnes už pro zákazníky nezbytná informace, podle které si výrobky vybírají. Čím dál víc preferují ty, které jsou vyrobeny z původních surovin a neobsahují nadbytečná aditiva. Proto našim zákazníkům nabízíme ovocné sirupy bez konzervantů i umělých sladidel a můžu potvrdit, že reakce na ně jsou skvělé.


Nová kategorie sirupů je balena do elegantních skleněných lahví. Tento tradiční materiál nejen že nevykazuje nepříznivé účinky na uchovávané potraviny, ale lze jej po použití recyklovat a využít při výrobě lahví nových. SodaStream sázkou na skleněný obal rovněž potvrzuje svou nezávislost na jednorázových plastech a snahu maximálně přispívat k ochraně životního prostředí.

Sirupy jsou k dostání pouze v Česku a Nizozemsku. Český trh si SodaStream vybrala pro start prodeje z důvodu, že zde má značka velmi silné postavení, a to i díky své široké distribuční síti. Sirupy SodaStream jsou aktuálně v ČR nabízeny v síti prodejen hypermarketu Globus, Makro, Kaufland, Albert i drogerií Rossmann a obchodů PLANEO Elektro.


 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz
Zpět na SodaStream Blog