Rozhýbejte se s novým sportovním setem značky Sodastream

Začátek nového roku je spojený s řadou předsevzetí. Ať už se jedná o změnu životního stylu směrem ke zdravějšímu stravování, zhubnutí či zlepšení fyzické kondice, všechny spojuje nutnost tělu dodávat dostatek tekutin i pohybu. A proto se značka SodaStream rozhodla v tomto období potěšit nejen všechny sportovní nadšence a uvést na trh limitovanou edici „Sportovní set“, která obsahuje sportovní lahev a příchuť Energy.
Sportovní set je připraven pro aktivní životní styl, ať už v tělocvičně nebo v přírodě a obsahuje volnočasovou lahev o objemu 0,6 l a příchuť Energy. Lahev je určena pro čerstvou perlivou i neperlivou vodu a je možné ji používat ve výrobnících perlivé vody SodaStream, vyjma modelů určených pro skleněné lahve. Má praktické sportovní víčko v modrém provedení sladěné se dnem lahve, které zabraňuje nechtěnému vytékání vody. Dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na ochucení vody a zároveň se pohodlně napít.

Lahev je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je umyvatelná v myčce a odolná vůči UV záření. Sportovní design nabízí také mnohem estetičtější variantu k jednorázovým PET lahvím. Díky kompaktnímu tvaru a praktické velikosti se snadno vejde do baťohu nebo sportovní tašky. Potěší tak každého, kdo dodržuje zdravý životní styl i pitný režim a komu záleží na životním prostředí. Opakovaně využitelné lahve totiž zamezují hromadění jednorázových plastů.

Při aktivním pohybu a sportu vydává tělo energii, kterou je také nutné doplňovat. To potvrzuje i Petr Sedláček, certifikovaný fitness trenér, výživový poradce, člen Target Team a závodník kategorie Muscular Physique: „Při fyzické zátěži tělo přichází v první řadě o vodu, ale také o vitamíny a další látky, které je potřeba doplňovat, aby tělo nebylo unavené a zůstalo v kondici. Před tréninkem a po tréninku by se proto sportovci měli napít vysokoenergetického nápoje, který vytvoří potřebné zásoby pro výkon a po něm doplní případné ztráty.“ K tomu můžete využít příchuť SodaStream Energy, určenou pro perlivou vodu. Jedná se o koncentrovaný energetický nápoj, který obsahuje kofein i vitamíny B3, B6 a B2. Chutnou formou si tak můžete podle doporučeného receptu připravit až 12 velkých SodaStream lahví energetického nápoje.


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz
Zpět na SodaStream Blog