Radost ze Sodastream dárků jen tak nevyšumí

Pokud hledáte tip na osvědčené dárky, tak ty od SodaStream jsou sázkou na jistotu, které potěší všechny obdarované. Výrobníky domácí perlivé vody Spirit poskytnou totiž nejen komfort, ale zaručí i bezpečí domácího prostředí. A díky lahvi My Only Bottle budete moci mít čerstvě připravený nápoj stále při sobě.

Domácí výrobníky perlivé vody, jsou ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí vyhnout návštěvám přeplněných obchodů. Výroba perlivé vody v pohodlí domova navíc dokáže ušetřit jak čas a výdaje, tak námahu s taháním těžkých balených vod. A v neposlední řadě šetří i životní prostředí před hromaděním jednorázových plastů.

Výrobník SodaStream Spirit vyniká dokonalým vzhledem a snadnou obsluhou. Ať už zvolíte černé, bílé nebo červené provedení, elegantní minimalistický design z něj udělají zajímavý doplněk každé kuchyňské linky. Poskytuje také maximální uživatelský komfort, a to díky systému uchycení lahve „Snap-Lock“ bez nutnosti šroubování. Obsluhu tak hravě zvládnou i děti či starší lidé. Stačí lahev do výrobníku vložit, zacvaknout a pak už jen stiskem tlačítka zvolit požadovanou intenzitu naperlení.

Součástí balení je litrová nápojová lahev bez obsahu BPA a bombička s potravinářským plynem CO2, která vystačí na přípravu až 80 litrů perlivé vody. Její výměnu lze zajistit, buď na výměnných místech, kterých je přes 3000, nebo online na Kosik.cz a Rohlik.cz.
 

Lahev SodaStream My Only Bottle zpříjemní a usnadní dodržování pitného režimu. Díky ní můžete mít čerstvě připravený nápoj neustále při sobě a kdykoliv jej doplnit. Je určena pro perlivou i neperlivou vodu a vzhledem k objemu 0,6 litru je lehká a snadno se vejde do kabelky či tašky. Perfektně se tak hodí na cestování, výlety, sportovní aktivity, do školy nebo do práce.

Lahev je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA. Tento materiál vydrží extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí a odolá i nárazům či poškrábání. Výrobci dbali na praktickou stránku, proto u všech barevných variant najdete šikovné poutko. Tyrkysová varianta má sportovní víčko s plastovým ouškem místo poutka.

O značce SodaStream
 

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. * 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Zpět na SodaStream Blog