Perlivá radost pod stromeček od Sodastream

Potěšte své blízké u příležitosti nejkrásnějších svátků v roce dárkem od SodaStream – světové jedničky v přípravě domácí perlivé vody. Je to osvědčený tip – výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly 99 % obdarovaných a určitě udělají radost i vaší rodině a přátelům. Domácí příprava perlivé vody nejen, že zaručuje pohodlí, ale také bezpečí. S výrobníky SodaStream se vyhnete opakovanému chození do obchodů a tahání těžkých balíků vod.

S přípravou čerstvé perlivé vody si hravě poradí plně automatický model SodaStream Spirit One Touch. Je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi řešení bez kompromisů – kombinuje elegantní vzhled, funkčnost a pohodlnou obsluhu. Celý proces přípravy zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve pomocí Snap & Lock mechanismu bez nutnosti šroubování lahve. Další kroky už jsou automatické, stačí zvolit podle chuti jeden ze tří přednastavených režimů perlivosti – jemný, střední nebo silný a výrobník sám perlení vody dokončí.

Design výrobníku Spirit One Touch je elegantní a čistý, ať už vyberete černé nebo bílé provedení. Balení obsahuje kromě samotného výrobníku také bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody, jednu opakovaně použitelnou nápojovou lahve a adaptér do elektrické zásuvky. Výměna bombiček je možná i prostřednictvím dovážek Kosik.cz nebo Rohlik.cz.


Pokud máte rádi propojení vody se sklem, pak je pro vás tou pravou volbou luxusní výrobník SodaStream Crystal. Sklo totiž k vodě nedomyslitelně patří, neovlivňuje chuťové vlastnosti a dokáže podtrhnout její čistotu. Čerstvou perlivou vodu výrobník Crystal připraví přímo do elegantní skleněné karafy a zároveň splňuje požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a také pohodlnou obsluhu. Příprava je velice snadná – lahev vložíte do pevné ocelové nádoby, uzavřete výrobník, a pak už jen zbývá stlačit ovládací tlačítko, kterým docílíte různé síly naperlení podle vlastní chuti.

K dostání modely řady Crystal v bílém SodaStream Crystal White a černém provedení SodaStream Crystal Black/Metal. Skleněnou lahev o objemu 0,7l, která je součástí balení, je možné umývat v myčce. Sada obsahuje také bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody. Výměnu bombiček můžete provést i při objednávkách přes Kosik.cz nebo Rohlik.cz. K výrobníku je možné přikoupit i originální sadu 4 sklenic o objemu 330 ml, které dokonale ladí s designem skleněné karafy.

 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. * 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Zpět na SodaStream Blog