BLÝSKNĚTE SE NOVOU LAHVÍ „My Only Bottle“

Pitný režim podceňuje dnes už jen málokdo. Abyste ho mohli dodržovat a mít vodu stále při sobě, udělejte si radost designovou lahví na vodu s sebou „My Only Bottle“ od světového specialisty na domácí výrobu perlivé vody, značky SodaStream. Nyní ji pořídíte i v modré barvě.

Řadu lahví „My Only Bottle“, které byly dosud k dostání v růžové a černé, doplňuje SodaStream o modrou variantu. Díky objemu 0,6 litru je lahev malá i lehká zároveň, takže se snadno vejde do kabelky či tašky, a vy ji tak můžete mít stále při ruce. Je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA. Tento materiál vydrží extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí, a odolá i nárazům či poškrábání.

V modré barvě je vyvedeno i plastové dno lahve, které zvyšuje stabilitu, a poutko pro praktické nošení. Hermetické kovové víčko brání nechtěnému vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody, takže se nemusíte bát zamokřené tašky nebo kabelky. Celkový design lahve je elegantní a nabízí mnohem estetičtější alternativu k nevzhledným jednorázovým PET lahvím. Jejím využíváním navíc šetříte přírodu před neustálým hromaděním jednorázových plastů.

O značce SodaStream

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

Kontakt pro média:

Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22 monika@phoenixcom.cz

Zpět na SodaStream Blog