Malina perlí

Maliny jsou symbolem období léta a prázdnin. Abyste si jejich chuť a náladu mohli vychutnat nejen v tomto období, připravila společnost SodaStream limitovanou edici JET Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinových vzorů.

Edice obsahuje nejprodávanější typ výrobníku SodaStream pro přípravu domácí perlivé vody s názvem Jet White, který funguje na jednoduchém mechanickém principu. Stlačením tlačítka si snadno určíte intenzitu naperlení vody podle vlastní chuti. S originální malinovou příchutí se sníženým obsahem cukru a bez alergenů určenou pro perlivou vodu si pak jednoduše připravíte nápoj, který vás v letním vedru dokonale osvěží.


Využít k tomu můžete 3 litrové opakovaně plnitelné lahve JET s tematicky laděným malinovým designem.
Součástí balení je i bombička s potravinářským CO2 plynem, která vystačí na výrobu až 80 litrů perlivé vody.


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Zpět na SodaStream Blog