Letní bubliny ve znamení jablek

Letošní prázdniny voní a chutnají domovem. A jsou ve znamení jablek! Zpestřete si perlivou vodu příchutí SodaStream Jablko se sníženým obsahem cukru. Zachutná a dokonale osvěží.

Jablečná příchuť s vysokým podílem jablečné šťávy, sníženým obsahem cukru a bez alergenů o objemu 750 ml je určena pro perlivou vodu. S touto novinkou si snadno připravíte nápoj – jablečný střik, který vás během letních dní dokonale osvěží. 

Příchuť SodaStream Jablko vystačí až na 18 velkých SodaStream lahví ochuceného nápoje. Postup přípravy je naprosto jednoduchý – s pomocí výrobníku SodaStream si nachystáte čerstvou perlivou vodu a pomocí víčka, které zároveň slouží jako odměrka, nalijete požadované množství příchutě. Doporučený poměr ředění je 1 díl příchutě na 20 dílů perlivé vody. A pak už stačí jen vychutnávat!
 
Vřele také doporučujeme recept na koktejl SodaStream Spiced Cider. 

K jeho přípravě budete potřebovat následující:
 

  • 10 cl jablečného cideru
  • příchuť SodaStream Jablko 
  • 1 čajová lžička javorového sirupu
  • řez limety
  • hřebíček
  • skořice
  • nové koření
  • jablko


Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, javorový sirup a vymáčkneme řez limety. Připravíme si vlastní ochucenou sodovku – v přístroji SodaStream naperlíme na maximum čerstvou, chladnou vodu, kterou následně ochutíme pomocí SodaStream Jablko. Přidáme koření a nápoj promícháme barovou nebo polévkovou lžící. Na závěr vložíme do sklenice brčko a míchátko.
Na zdraví!

Doporučená maloobchodní cena příchutě SodaStream Jablko je 149 Kč.


O značce SodaStream

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Zpět na SodaStream Blog