Láska na první (bublinu)

Existuje mnoho způsobů, jak vyznat lásku – bez ohledu na to, jaký den právě „svítí“ v kalendáři. Každopádně blížící se Valentýn představuje příležitost, kdy to můžete zkusit také trochu jinak. Pokud tedy hledáte inspiraci na letošní valentýnský dárek, máme pro vás tip, který rozhodně nepatří do kategorie „klišé“. Značka SodaStream totiž přichází na český trh se speciálním setem, který mnohé poví za vás.
Myslíte to vážně
Myslet na (společnou) budoucnost je jedna věc, udělat pro ni něco konkrétního ale vyžaduje akci. Malou změnu s velkým efektem přinese i používání výrobníku perlivé vody, který vaši domácnost i životní prostředí odlehčí od množství odpadu z jednorázových PET lahví. Najdete ho také ve speciálním setu SodaStream, jemuž výrobník SPIRIT RED v nádherné červené barvě dodává typický valentýnský look. Mimochodem, jeho design ocenila také porota renomované soutěže Red Dot Design Award, takže tato volba bude jen dalším důkazem vašeho vytříbeného vkusu. Pomocí bombičky s potravinářským CO2 můžete oblíbené bublinky připravovat z běžné kohoutkové vody do opakovaně použitelné lahve, která je též součástí balení. Intenzitu naperlení vody regulujete počtem stlačení.

Ta jediná a pravá...
Nejen v lásce toužíme po té jediné a pravé. Pokud i v praktickém životě preferujete kvalitu před kvantitou a trvanlivost před jednorázovými řešeními, vsaďte na lahev My Only Bottle, která je vyrobena z odolného Tritanu. Ten skvěle odolává mechanickému poškození i UV záření, takže nápoj si uchová své chuťové i kvalitativní vlastnosti. Ve valentýnském setu SodaStream najdete My Only Bottle v růžovém provedení s nerezovým víčkem a textilním poutkem. Lahev je možné mýt v myčce nádobí a podle potřeby si k ní můžete dokoupit i náhradní víčka s praktickými poutky, případně jejich sportovní verze.

V dobrém i zlém
… anebo pokud chcete, v třeskuté zimě i v horkém létě udrží správnou teplotu vašeho nápoje neoprenový obal na lahev. Ten od SodaStream se vyrábí hned v pěti různých designech a je vhodný na všechny lahve SodaStream JET s objemem jeden litr. Ve valentýnském setu najdete neoprenový obal s motivem dřeva a potiskem srdíček, která jsou symbolem tohoto svátku. Odolný materiál doplňuje praktický zip a závěsné poutko, díky němuž můžete lahev pohodlně přenášet.

Sladká jako malina
Maliny jsou díky své sytě červené barvě považované za symbol vášně, mnozí však tomuto ovoci připisují také afrodiziakální účinky. Každopádně když jde o nápoje, chuť malin patří v našich končinách mezi ty nejoblíbenější, a tak si příchuť malina našla svoje místo i ve valentýnském setu SodaStream. Stačí ji přilít do čerstvě připravené perlivé vody, dozdobit čerstvými malinami, lístky máty a servírovat.

 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystanou v pohodlí domova bez nošení lahví a jedničkou mezi perlivými vodami co do počtu vypitých litrů.*
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo nošení protivných plastových láhví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET láhvemi od nápojů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
 
Kontakt pro média:
Hedvika Přibová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz
Zpět na SodaStream Blog