Černobílá radost pod stromeček od Sodastream

Chcete-li sobě nebo svým blízkým dopřát na Vánoce praktický i elegantní dárek, máme pro vás skvělý tip. Limitovaná edice SodaStream JET Black & White nabízí kromě výrobníku na perlivou vodu i 2 opakovaně použitelné dámské lahve Grass a jako bonus příchuť Cola 750 ml! Dostanete možnost si doma připravovat vlastní kolový nápoj, a protože nebudete nuceni kupovat balené nápoje, ochráníte planetu před hromadou jednorázových plastů!

Výrobník SodaStream JET Black & White zajistí pravidelný přísun osvěžujících bublinek pro celou rodinu. Nadčasový černo-bílý design navíc výrobníku dodává elegantní vzhled, a stane se tak nepřehlédnutelným doplňkem vaší kuchyně.  Díky výrobníku SodaStream JET Black & White, nápojovým lahvím pro opakované použití a bombičce s náplní potravinářského CO2 plynu si jednoduše připravíte až 80 litrů vlastní čerstvé perlivé vody. Tento proces funguje na jednoduchém mechanickém principu, díky kterému si vodu snadno naperlíte stlačením ovládacího tlačítka. Intenzitu naperlení si určíte sami podle doby i počtu stlačení, a hlavně v pohodlí domova. Již nebudete muset vláčet těžká balení perlivých nápojů z přeplněných obchodů.Limitovaná edice zahrnuje také sadu dvou originálních dámských lahví Grass, které se hravě vejdou do kabelky a svým černobílým vzhledem skvěle ladí s výrobníkem. Lahve o objemu 0,5 l jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, jsou lehoučké a určené k opakovanému plnění. Nabízí tak stylovou alternativu k jednorázovým plastovým lahvím, které zahlcují naši planetu a především oceány.

Edice je doplněna o příchuť SodaStream Cola 750 ml pro perlivou vodu. Toto velké balení umožňuje připravit až 18 velkých lahví SodaStream. Postup je naprosto jednoduchý – do čerstvé perlivé vody připravené pomocí výrobníku SodaStream, nalijete pomocí víčka (slouží jako odměrka) požadované množství příchutě. Doporučený poměr ředění je 1 díl příchutě na 20 dílů perlivé vody. A pak už stačí jen vychutnávat!
 

Tip na SodaStream Vanilla Cuba Libre

Budeme potřebovat:
 

  • 4 cl bílého rumu

  • limonáda SodaStream Cola, připravená v přístroji SodaStream 

  • řez limety

  • brčko vytvořené z vanilkového lusku

 
Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu a přilijeme rum. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream naperlíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Cola. Vymačkáme řez limety a vhodíme dovnitř nápoje. Vložíme brčko z vanilkového lusku a míchátko. Případně vymáčkneme osminku limety.

SodaStream Vanilla Cuba Libre
 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Zpět na SodaStream Blog