Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou

SodaStream se stal hlavním partnerem projektu „Dětské Domovy v pohybu“

SPORT JE PRO DĚTI NEJEN ZÁBAVA, KTERÁ DOBŘE NAPLŇUJE VOLNÝ ČAS, ALE JE TO I CESTA, JAK SI UCHOVAT ZDRAVÍ – A NAUČIT SE, ŽE NIC NENÍ ZADARMO A ZA ÚSPĚCHEM STOJÍ PRAVIDELNÁ A CÍLEVĚDOMÁ PRÁCE.

A právě to je smyslem dlouhodobého charitativního projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou“, jehož autorkou je oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová. Projekt, je určen dětem, které vyrůstají v dětských domovech. Letošní, již pátý ročník, je v plném proudu.

HANKA KYNYCHOVÁ S DĚTMI NA VELKÉM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍ
V červenci a srpnu nacvičují děti na velkém letním soustředění pod vedením Hanky Kynychové a zkušených instruktorů moderní sportovní a taneční disciplíny: konkrétně Aerobik Mini, Aerobik Kadet, Aerobik Junior, Hiphop, Zumba, Muzikál a MTV dance. Projekt je celoroční a některé domovy jsou v projektu zapojeny již pátým rokem. Finálové závody proběhnou v pražském Kongresovém centru 19.listopadu 2011. Celkem se do projektu zapojí děti ve věku od 4-26 let ze 24 dětských domovů z celé ČR.
Cíle projektu nejsou nijak malé: děti se prostřednictvím sportu a pohybu realizují, posilují svoje sebevědomí a učí se, že k úspěchu vede poctivá, systematická práce a trénink. Výherci kategorie Muzikál se pak mohou zúčastnit představení muzikálu „Děti ráje“ jako část taneční company.
A takhle báječná atmosféra byla na červencovém soustředění ve Zlenicích. Cvičily a tančily nejen děti, ale i známí herci a samozřejmě Hanka Kynychová, autorka projektu. A protože bylo horké léto, přišly vhod i domácí limonády, které poskytla firma SodaStream. I vy si můžete doma, na cestách nebo při sportu zpestřit pitný režim báječnými nápoji, které hravě vykouzlíte z čerstvé kohoutkové vody pomocí originálního přístroje SodaStream a některého z mnoha sirupů. Přístroj využívá plnitelnou bombičku, která vystačí až na 80l domácí sodovky, a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu. Vyzkoušejte třeba řadu sirupů SodaStream Sparkling Goodness z přírodní šťávy z tropického ovoce jakýchkoliv umělých barviv či aromat a bez přidaného cukru.