Aktivity

Společnost SodaStream je předním světovým výrobcem a distributorem systémů pro domácí výrobu sycených nápojů. Umožňuje spotřebitelům snadno a okamžitě vytvořit z obyčejné kohoutkové vody sycené soft drinky či perlivou vodu.

Modelka a máma Andrea Verešová je novou sympatickou tváří značky SodaStream

Andrea patří dlouhé roky k věrným příznivkyním naší značky a perlivá voda připravená v pohodlí domova bez tahání těžkých plastových lahví se již stala nedílnou součástí života a zdravého pitného režimu celé její rodiny. Proto se rozhodla přijmout naši nabídku na společnou propagaci značky SodaStream na našem trhu.

Sodastream pomáhá postiženým povodněmi

Dne 6.6.2013 jsme přispěli na pomoc postiženým povodněmi částkou 250.000 Kč . Tuto částku jsme věnovali nadaci ADRA, která finance využije na pomoc potřebným. Děkujeme všem zákazníkům SodaStream za přízeň. I vy jste se stali součástí této pomoci

Reklama Sodastream očima teenagerů

Letní herecká škola ve spolupráci se společností Sodastrem vyhlásila soutěž o vytvoření nejlepšího scénáře na reklamu Sodastream. Odbornou porotou vybrané scénáře děti samy natočily v průběhu pobytu na LHŠ.

Partner filmu Doba ledová 4

SodaStream je partnerem filmu Doba ledová 4 a u příležitosti uvedení filmu do českých kin pozvala dne 27. 6. 2012 děti na jeho slavnostní předpremiéru.

Běh pro Paraple

13. ročník Běhu pro Paraple v pražských Letenských sadech 14. června 2012 vynesl i přes nepřízeň počasí 163 650 Kč.

Sodastream je partnerem filmu Líbáš jako ďábel

SodaStream se stal partnerem volného pokračování úspěšného filmu Líbáš jako bůh a zahrál si i jednu z vedlejších rolí. Přijďte se na něj podívat do kin od 17.5.

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou

SodaStream se stal hlavním partnerem projektu „Dětské Domovy v pohybu“

SodaStream a HDK představilo muzikál "Vražda za oponou"

Sodastream se stal partnerem nového muzikálu Hudebního divadla Karlín.