SodaStream

SPIRIT švestková

  • Výrobník pro přípravu čerstvé perlivé vody doma
  • Limitovaná edice s extra výbavou
  • Speciální důstojná ŠVESTKOVÁ barva spojovaná podvědomě s mocí a bohatstvím se hodí k černým i bílým tónům ve vaší kuchyni
  • Model Spirit pracuje na mechanickém principu bez elektrické sítě i baterií
Doporučená AMOC
2 349 Kč
Kde koupit

Výrobník pro přípravu čerstvé perlivé vody doma
Limitovaná edice s extra výbavou
Speciální důstojná ŠVESTKOVÁ barva spojovaná podvědomě s mocí a bohatstvím se hodí k černým i bílým tónům ve vaší kuchyni
Model Spirit pracuje na mechanickém principu bez elektrické sítě i baterií
Kompletně nová moderní vnitřní konstrukce výrobníku
Vítěž testu výrobníků perlivém vody časopisu dTest
O vaši pohodlnější obsluhu se stará šikovný systém uchycení lahve zacvaknutím namísto šroubování
Můžete použít velké opakovaně použitelné lahve SodaStream označené jako Fuse (1 l) nebo
SodaStream lahve malé (0,5 l)
Bombička s náplní potravinářského CO2 plynu SodaStream vám vystačí až na 80 litrů perlivé vody
Doporučená maloobchodní cena plynové náplně 199 Kč, tj. náklady na doma připravenou perlivou vodu již od 2,57 Kč / litr
Náplň potravinářského CO2 plynu z originální plnící linky SodaStream je pod naším trojnásobným dohledem na nezávadnost
Bombičku se spotřebovanou náplní vám vyměníme za naplněnou v obchodech nablízku kolem vás za cenu náplně
Případné další dotazy ráda zodpoví naše zákaznická linka 730 840 480 či info@sodastream.cz

Patříte-li do početného klubu příznivců perlivé vody, asi si dokážete rychle vybavit, jak strastiplný či dokonce nemožný může být spontánní nápad dopřát si vodu v perlivé "odrůdě", tolik oblíbené v naších kruzích.

V případě dnes již překonaného systému vody balené do lahví na jedno použití ji jednak musíte mít zrovna nakoupenu a při ruce. Posléze, a to hlavně, je tento způsob konzumace vody spojen s úděsným množstvím plastového odpadu, který takto coby lidstvo rok za rokem vršíme do světa, ve kterém žíjeme. Zcela zbytečně. Nicméně víte, že zvyk je železná košile, proto kolem sebe denně můžete spatřit zástupy táhnoucí se k autům a do svých domovů obtěžkány balíky lahví s vodou na jedno použití, aniž by přemýšlely, proč to dělají.

Teď si představte ten pocit, že stačí natáhnout ruku, kdykoliv dostanete chuť se napít, a za pár v vteřin v ní máte sklenici skvělé perlivé vody. Jen tak samotné, s kouskem červené maliny, šťavnatě oranžového pomeranče či jiného ovoce nebo příjemně oslazenu skvělým sirupem s pořádným obsahem ovocné šťávy. Bez složitého přemýšlení, vody perfektně čerstvé a vychlazené a hlavně, nikde doma se vám neobjeví plastový binec, o který budete zakopávat tak dlouho, až se konečně přemluvíte s ním zajít do kontejneru na tříděný odpad. Aby vaše jednou použité plastové lahve možná skončily důkladně roztříděné s ostatním plastovým odpadem kdesi ve spalovně či na skládce. Totiž, zdaleka ne všechen odevzdaný plastový odpad dnes umíme dále smysluplně využít.

S výrobníkem perlivé vody SodaStream jednoduše naplníte čerstvě natočenou vodou naši opakovaně použitelnou lahev, vložíte ji do výrobníku, podržíte ovládací tlačítko a za pár vteřin vám potravinářský CO2 plyn z bombičky vložené do zadní části přístroje připraví skvělou perlivou vodu, která čerstvými pramínky jen řetízkuje. Stačí se rovnou napít, nebo si lahev můžete vzít s sebou na cestu do školy, práce, sportovního centra či na výlet. A protože jsou lahve SodaStream opakovaně použitelné, kdykoliv si jí naplníte znovu. Tudíž jde v podstatě o lahev tak říkajíc bezednou.

Už asi začínáte tušit, že pořídit si domů výrobník perlivé vody SodaStream je může být velmi dobrý nápad. Ale který z výrobníků SodaStream si vybrat, že?

Výrobník SodaStream SPIRIT patří konstrukčně k našim nejmodernějším výrobníkům a pro vaše pohodlí jsme jej vlkepšili jednou skvělou vychytávkou. Lahev s vodou do něj nesmusíte zdlouhavě šroubovat, protože díky speciálnímu uchycení stačí zasunout a zacvaknout. SPIRIT vás navíc zaujme překvapivě tichou přípravou perlivé vody, jeho tvar dobře vypadá a pracuje na mechanickém principu. K provozu tedy nepotřebuje elektrickou síť ani baterie a ovládáte jej stlačením mechanického ovladače. Opakovaným počtem stlačení si řeknete, jak přibližně má vaše perlivá voda být. Díky povedenému naladění svých vlastností se právě SodaStream SPIRIT stal krátce po svém uvedení na trh vítězem velkého testu výrobníků perlivé vody časopisu dTest.

Součástí základní výbavy všech výrobníků perlivé vody SodaStream je kromě samotného výrobníku současně i jedna velká základní opakovaně použitelná lahev o objemu 1 litr, v případě výrobníku SPIRIT ve tvaru označovaná jako FUSE, a dále bombička s první náplní potravinářského CO2 plynu naplněného pod trojnásobným dohledem na nezávadnost přímo u značky SodaStream. Limitovaná edice pak přidává i speciální výbavu, která potěší především dámy. Jedná se o jednu dámskou lahev do kabelky o objemu 0,6 litru a dvě stylové sklenice SodaStream s výrazným vzorem z vlnek o objemu 330 ml každá pro vychutnání vaší čerstvě připravené perlivé vody. To vše jsme vylepšili i důstojnou barvou ŠVESTKOVÁ, která je atraktivním odstínem fialové, podvědomě spojovaným s mocí a bohatství. Obsahuje-li vaše kuchyně bílé či černé barevné tóny, neuděláte jejich kombinací se švestkovou barvou chybu.

Bombička SodaStream vložená do výrobníku obsahuje tolik potravinářského CO2 plynu, že si doma připravíte až 80 litrů vaší vlastní čerstvé perlivé vody. Přesný počet litrů záleží na typu přístroje a vaší oblíbené perlivosti vody. Při doporučené maloobchodní ceně za náplň potravinářského CO2 plynu SodaStream 199 korun vás litr vlastní domácí perlivé vody vychází na cenu zhruba od 2,57 Kč.

Po spotřebování náplně vám prázdnou bombičku vyměníme "z ruky do ruky" za naplněnou na některém z více jak 2.000 výměnných míst, která jsou vám vždy nablízku po celé republice. Bude vás to stát pouze cenu nové náplně potravinářského CO2 plynu. Naplněnou bombičku žádejte podle konkrétní prodejny na pokladně nebo u zákaznického informačního pultu.

Jak postupovat, pokud ve vašem výrobníku perlivé vody SodaStream dojde náplň potravinářského CO2 plynu SodaStream :

1) Z výrobníku domácí perlivé vody vyšroubujte prázdnou bombičku.
2) Zajděte na některé z výměnných míst SodaStream, která jsou vám vždy nablízku po celé republice.
3) Na pokladně či zákaznickém informačním pultu uhradíte cenu plynové náplně a výměnou za prázdnou dostanete na počkání od obchodníka naplněnou bombičku, kterou má pro vás připravenu.

Nevíte-li si s výměnou prázdné bombičky SodaStream za naplněnou rady, budeme vám rádi nápomocni na naší zákaznické informační lince +420 730 840 480 nebo info@sodastream.cz.

Obsah Balení

  • výrobník perlivé vody SodaStream Spirit v barvě ŠVESTKOVÁ
  • opakovaně použitelná velká nápojová lahev FUSE 1 litr
  • bombička s náplní potravinářského CO2 plynu
  • extra výbava : 1 opakovaně použitelná dámská lahev do kabelky 0,5 litru
  • extra výbava : 2 sklenice SodaStream á 330 ml

Rychlý návod k obsluze

AUTOMATICKÉ UCHYCENÍ LAHVE

AUTOMATICKÉ UCHYCENÍ LAHVE

Lahev pohodlně zasunete jednou rukou bez dříve rozčilujícího šroubování.
PERLIVOST PODLE VLASTNÍ CHUTI

PERLIVOST PODLE VLASTNÍ CHUTI

Stisknutím tlačítka připravíte vodu perlivou právě tak, jak máte rádi.
NOVÝ NAVENEK I UVNITŘ

NOVÝ NAVENEK I UVNITŘ

Přepracovaná konstrukce výrobníku zaujme líbivě čistým vzhledem a příjemně tichou přípravou perlivé vody.
Ochutnejte některou příchuť
Pro výrobníky perlivé vody Sodastream Spirit