SodaStream

JET Love Raspberry

  • Nejprodávanější výrobník perlivé vody v čistě bílém provedení
  • Limitovaná edice Jet Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinové tématiky
  • Kompletní sada: výrobník, bombička, 3x nápojová lahev, příchuť pro perlivou vodu malina
  • Domácí perlivá voda připravená kdykoliv namísto tahání lahví s vodou
Doporučená AMOC
1 699 Kč
Kde koupit

Limitovaná letní edice Love Raspberry je výrobník domácí perlivé vody s prémiovou výbavou laděnou do malinové tématiky. V tomto limitovaném balení naleznete nejprodávanější výrobník JET White, 1 lahev o objemu 1 litr a 2x 1L lahev Jet s malinovou tématikou, originální malinovou příchuť pro perlivou vodu a bombičku s potravinářským Co2 plynem pro výrobu až 80 litrů perlivé vody.

Výrobník Jet White funguje na jednoduchém mechanickém principu. To znamená, že si vždy připravíte svojí oblíbenou perlivou vodu jednoduchým stlačením ovládacího tlačítka. Počtem a dobou stlačení si sami zvolíte, jak moc má být vaše voda perlivá.

Výrobník Jet White disponuje šroubovacím systémem uchycení lahve. Lahev jednoduše zasunete a následně zašroubujete. Výrobník je kompatibilní se všemi opakovatelně použitelnými lahvemi řady Jet a všemi malými lahvemi.

K přípravě čerstvé perlivé vody ve vašem výrobníku SodaStream slouží náplň potravinářského CO2 plynu, která je ukrytá v bombičce pod příklopem ve své zadní části. Náplň potravinářského plynu pochází z naší vlastní plnící linky, a proto se můžete spolehnout hned na trojnásobnou péči a
nezávadnost.

1. Bombičku SodaStream před každým novým naplněním pečlivě vypláchneme pod vysokým tlakem.
2. Bombičku naplníme CO2 plynem výhradně v čisté potravinářské kvalitě, pravidelně kontrolované laboratoří.
3. Každou bombičku nakonec zapečetíme charakteristickým modrým převlečeným rukávkem nasazeným na ventil bombičky ( pečetí) . To abyste měli jistotu, že náplň pochází z naší plnící linky a na její čistotu a nezávadnost se můžete spolehnout.

Proč tedy dále tahat těžké plastové lahve? S výrobníkem Sodastream si připravíte tolik čerstvé perlivé vody, kolik budete chtít a vše v pohodlí vašeho domova. Preferujete ochucené nápoje? Nevadí i pro Vás je výrobník Sodastream určený. V naší nabídce naleznete originální příchutě Sodastream, které jsou speciálně vyrobené pro ochucení perlivé vody.

Obsah balení:

  •  Výrobník Jet White
  •  1x lahev Jet o objemu 1 litr
  •  2x 1l lahev Jet s malinovou tématikou
  •  Příchuť pro perlivou vodu Malina 750 ml
  •  Bombička Co2 s potravinářským plynem až na 80l perlivé vody
JEDNODUCHÁ OBSLUHA

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Počtem stlačení jednoduše připravíte vodu perlivou přesně tak, jak máte rádi.
Limitovaná edice

Limitovaná edice

Love Raspberry je výrobník domácí perlivé vody s prémiovou výbavou laděnou do malinové tématiky.
KOMPLETNÍ SADA

KOMPLETNÍ SADA

Balení obsahuje výrobník JET White, 1 lahev o objemu 1 litr a 2x 1L lahev Jet s malinovou tématikou, originální malinovou příchuť pro perlivou vodu a bombičku s potravinářským Co2 plynem
Ochutnejte některou příchuť
Díky našim zkušenostem umíme sirupy pro perlivou vodu připravit tak, aby výsledná chuť dokázala správně rozehrát pohárky na vašem jazyku.