Výrobníky SodaStream Spirit nově v elegantní modré a švestkové barvě

Oblíbený výrobník perlivé vody SodaStream Spirit se dočkal dalších dvou barevných variant. Žhavou podzimní novinkou je elegantní námořnická modrá a netradiční švestkově fialová. Designové výrobníky SodaStream, které pomohou snadno a rychle s přípravou čerstvé perlivé vody, se nyní vyrábějí v deseti módních barvách. Stačí si zvolit tu pravou, aby dokonale ladila s vaší kuchyní.

České domácnosti již pochopily, že není nutné se tahat s balíky vody. Daleko výhodnější je připravit si osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Ke stávajícím osmi barevným variantám výrobníků perlivé vody nově přibyly další dva odstíny z limitované edice s rozšířeným příslušenstvím – námořnická modrá a švestkově fialová. Každá z variant se hodí do různě barevně laděných kuchyní, ale především velmi dobře vyniknou v kuchyních, kde se mísí černé a bílé tóny.

SodaStream SpiritV balení výrobníku se nachází nejen opakovaně použitelná velká nápojová lahev FUSE pro výrobu litru perlivé vody, ale díky doplňkové výbavě také dvě originální skleničky o objemu 330 mililitrů a lahev o objemu 0,5 litru. Výrobníky se těší oblibě díky jednoduchosti ovládání, elegantnímu tvaru i funkčností. I proto SodaStream Spirit získal hned dvě velká ocenění. Konkrétně Red Dot Award: Product Design 2017 a také obsadil první místo v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest.
Výrobníky SodaStream Spirit jsou určeny nejen těm, kteří si potrpí na stylový a funkční design, ale i těm, kteří ocení maximální jednoduchost. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti šroubování. Díky němu obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé. Další výhodou je zjednodušené ovládání perlení pomocí tlačítka umístěného na horní straně přístroje – počtem stisknutí lze lehce regulovat intenzitu naperlení. Výrobník pracuje na mechanickém principu, a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani připojení k elektrické síti.
Bombička s potravinářským plynem, která je součástí každého balení, vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody a lze ji snadno vyměnit. Stačí prázdnou bombičku vyšroubovat
a zanést na některé z výměnných míst bombiček SodaStream, kterých je po celé republice více než dva tisíce. Jejich seznam najdete na www.sodastream.cz/prodejni-mista.

 
Doporučená cena limitované edice s extra výbavou SodaStream Spirit je 2349,-Kč.
 

O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION

140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí