Limitovaná edice SodaStream Spirit WorkOut s rozšířenou výbavou nejen na sport

Možná se začínáte připravovat na Vánoce a přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým. Pokud si říkáte, že by ten pravý dárek měl splňovat ideálně několik věcí dohromady – být praktický, pomáhat a zároveň k něčemu motivovat – pak pro vás máme skvělý tip. Darujte novou limitovanou edici SodaStream Spirit WorkOut!

Potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při sportu nebo jiných příležitostech. A také každého, komu záleží na nákladech a životním prostředí – omezením výdajů za balenou vodu šetříte vlastní rozpočet a zároveň předcházíte hromadění jednorázových plastů. Sada také může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin, která nevyhnutelně budou následovat po vánočních oslavách.
Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse a bombičky s potravinářským plynem, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody. A dále jsou součástí limitované edice lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ volnočasová a společenská lahev a také modrý sportovní ručník s logem SodaStream.

Výrobník SodaStream Spirit Black dokáže připravit osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Jeho předností je naprosto jednoduchá obsluha – revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti jejího šroubování. Tlačítko pro ovládání perlení je umístěné na horní straně přístroje a počtem stisknutí lehce reguluje intenzitu naperlení podle vlastní chuti. SodaStream Spirit v sobě snoubí jak funkčnost, tak i eleganci. Ve stylovém černém provedení doplní každý interiér.
Společenská lahev v černém provedení je opatřena elegantním poutkem pro praktické nošení, a z volnočasové lahve se lze pohodlně napít na výletě v přírodě či při sportovních aktivitách díky novému sportovnímu víčku. Lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ o objemu 0,6 l jsou vyrobeny z plastu bez BPA, jsou umyvatelné v myčce a snadno se vejdou do kabelky nebo tašky. Díky svému designu a oblým křivkám rovněž nabízí mnohem estetičtější variantu k PET lahvím. Hermetické kovové víčko zabraňuje vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody a dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na dochucení vody.
Limitovaná edice SodaStream WorkOut je navíc doplněn světle modrým ručníkem s logem SodaStream na elastickém oušku.
Doporučená cena limitované edice SodaStream Spirit WorkOut s rozšířenou sportovní výbavou je 2599, – Kč.
SodaStream Spirit WorkOut
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí

Léto má chuť malin