SodaStream naděluje radost pod stromeček

Vánoce už pomalu klepou na dveře a leckdo vymýšlí a hledá, čím by potěšil své blízké. Pokud se to týká i vás, máme pro vás tip – s produkty značky SodaStream se určitě trefíte. Jejich úspěch je osvědčený, například výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly úctyhodných 99 % obdarovaných.

Domácí výrobníky perlivé vody jsou totiž ideální volbou pro všechny, kdo chtějí ušetřit – a to nejen výdaje. V první řadě šetří naše síly, s domácím výrobníkem totiž odpadne nutnost nosit těžká balení vody z obchodů. Jsou cestou k omezení výdajů, protože litr vlastní domácí perlivé vody pořídíte již od 2,57 Kč. A v neposlední řadě snižují zátěž na životní prostředí, protože jimi omezíte hromadění jednorázových plastů. A navíc si perlivou vodu můžete připravit vždy čerstvou, a tak naperlenou, jak máte rádi. 

Edice Spirit Město & Trénink potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při sportu nebo jiných příležitostech. Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse o objemu 1 l a bombičky s potravinářským plynem. Součástí limitované edice jsou dále dvě lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ s objemem 0,6l, volnočasová tyrkysová a společenská černá s elegantním poutkem, a modrý sportovní ručník s logem SodaStream. Sada tak svým složení může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin. 
Doporučená cena limitované edice SodaStream Edice Spirit Město & Trénink s rozšířenou sportovní výbavou je 2599, – Kč.

Nový typ SodaStream lahve na vodu s sebou o objemu 0,6 l je určen pro perlivou i neperlivou vodu. Její společenské provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé či růžové barvě předurčuje lahev ke každodennímu využití. Lahev na čerstvě připravenou vodu si s sebou vezmete kamkoliv, ať už jdete do práce, do školy nebo za přáteli. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je opakovatelně použitelná a omyvatelná v myčce na nádobí. Dá se použít ve všech modelech výrobníků perlivé vody SodaStream určených pro plastové lahve a uzávěr lahve dobře chrání před nechtěným vytečením tekutiny. 
Doporučená cena je 359,- Kč.

Prémiový výrobník SodaStream Crystal White připraví perlivou vodu do skleněné lahve. Celý set je navržen pro náročné zákazníky – výrobník je v atraktivní kombinaci bílé a kovu a designová skleněná karafa zvlněným motivem umocňuje dojem z krásy čisté řetízkující perlivé vody. Karafu jednoduše vložíte do pevné kovové nádoby ve spodní části výrobníku a pak už jen stačí stlačit ovládací tlačítko a podle chuti naperlit. Potěší i její praktické vlastnosti – lahev o objemu 0,7l je možné umývat v myčce a je vybavena praktickým hermetickým uzávěrem, díky kterému ji můžete skladovat například v chladničce, aniž by byly ovlivněny chuťové vlastnosti vody. Vodu podávejte v originálních skleničkách o objemu 330 mililitrů, které jsou designově stejné s karafou Crystalu. Sada 4 sklenic se hodí na každý stůl ke všem výrobníkům SodaStream. 

Doporučená cena SodaStream Crystal White je 2999, - Kč. 
Doporučená cena SodaStream Sklenice sada 4ks je 299,- Kč.

Výrobník SodaStream JET je dlouhodobě nejoblíbenější typ výrobníku perlivé vody. Je pro něj charakteristická střídmá konstrukce s nezbytnými funkcemi a jednoduchou obsluhou, navíc posílená příznivou cenou.  Luxusní barevné provedení výrobníku „temný kámen“ s uhlově tmavými metalickými tóny potěší i ty nejnáročnější uživatele. Funguje na jednoduchém principu: „natočit vodu, zašroubovat lahev, stlačit tlačítko", přičemž sílu naperlení si může každý přizpůsobit podle svých chutí. Součástí balení výrobníku je i bombička s potravinářským CO2 plynem a opakovaně využitelná lahev JET o objemu 1 l ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. 
Doporučená cena SodaStream JET Temný kámen je 1.899, - Kč.


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí

Léto má chuť malin