S jarem přicházejí na trh nové sady SodaStream lahví s jemnými květinovými vzory vlčích máků a narcisů

Jaro je tady, všechno kvete, voní a ožívá barvami. Udělejte radost sobě či svým blízkým novou kolekcí SodaStream lahví s motivy rozkvetlých vlčích máků a narcisů.
 

Značka SodaStream, specialista na domácí výrobu perlivé vody, přichází na trh s novými sadami lahví, které doslova rozkvétají. Opakovaně plnitelné lahve s motivy kvetoucích vlčích máků a narcisů se stanou ozdobou každého interiéru.
Nové lahve SodaStream JET a SodaStream FUSE s elegantním tvarem od světového designera Yves Béhara se hodí pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream. Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 litru, jedna s motivy rozkvétajících vlčích máků a druhá s kvetoucími žlutými narciskami. Jsou vyrobené z plastu bez BPA a opatřené hermetickým bílým víčkem, díky němuž nápoj vydrží dlouhodobě nasycený. Pro zvýšení stability mají plastové bílé dno. Hrdlo lahví je dostatečně široké, aby umožnilo snadné vložení kousků ovoce, zeleniny či bylinek pro dochucení nápoje.
Díky opakovaně plnitelným lahvím můžete mít váš oblíbený nápoj v podobě čerstvé perlivé vody vždy u sebe, doma, v kanceláři, na cestách, při sportu apod. a dodržovat správný pitný režim. Rozlučte se s nevzhlednými PET lahvemi a s jejich nekonečným hromaděním, šetřete přírodu, svá záda a v neposlední řadě i náklady domácnosti.
Lahve SodaStream JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a také JET.
Lahve FUSE lze využít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit a Power.
 
Cena sady lahví SodaStream JET květiny: 299 Kč  
Cena sady lahví SodaStream FUSE květiny: 299 Kč

SodaStream FUSE a JET květiny
 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz.
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí