Limitovaná edice SodaStream lahví pro Pražské Quadriennale

SodaStream, přední světový výrobce domácí perlivé vody, připravil pro Pražské Quadriennale 2019 (PQ 2019) limitovanou edici litrových lahví SodaStream. Jejich koupí získáte slevu na vstupné a navíc "bezednou" lahev.

Pražského Quadriennale 2019, největší mezinárodní přehlídka divadla a scénografie, se po letech vrátí do areálu pražského Výstaviště, aby od 6. 6. do 16. 6. 2019 oživilo Průmyslový palác i celý přilehlý areál. U příležitosti jeho konání uvádí společnost SodaStream na trh limitovanou edici žlutých lahví v omezeném počtu 4000 kusů. Jedná se o opakovaně použitelné lahve SodaStream, které jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek. Mají hravě žluté dno a víčko a potisk 14. ročníku akce PQ.
„Pokud si lahev vezmete s sebou, získáte 20 % slevu na vstupné, a navíc možnost si lahev na stánku SodaStream neomezeně doplňovat čerstvou perlivou vodou. Společnost SodaStream bude zajišťovat zcela zdarma pitný režim po celou dobu konání Pražského Quadriennale,“ říká Michal Panis, manažer značky SodaStream. Akce platí po dobu konání přehlídek a zakoupit ji můžete na např. na Mall.cz.

Čtrnáctý ročník Pražské Quadriennale nabídne během 11 dnů expozice ze 79 zemí, více než 800 umělců z celého světa a přes 600 performancí, workshopů a přednášek. „PQ je místo setkávání – sdružuje mezinárodní komunitu scénografů, režisérů, studentů, umělců, ale také návštěvníků z celého světa, kteří během 11 festivalových dní společně prožijí současný svět optikou scénického designu. „Prožívání“ je pro letošní ročník klíčové. Chceme ukázat, že scénografická přehlídka nemusí být pouhá výstava objektů. Scénografie nám díky lidské kreativitě a fantazii umožnuje zažít jedinečné momenty,“ říká umělecká ředitelka PQ 2019 Markéta Fantová.
Cena SodaStream lahve PQ je 199,- Kč.
SodaStream lahev FUSE 1l Pražské Quadriennale

 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí