Nejlepší osvěžení v horkých dnech přinese perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónu

V letních dnech nenajdete ideálnější nápoj k ochlazení, než je ledový čaj, který Češi milují. Přitom za něj není nutné utrácet, složitě ho připravovat či snad tahat lahve s ním domů. Můžete si ho vyrobit sami, nově ve variantě s bublinkami. S limitovanou letní edicí dvou příchutí ledových čajů broskev a citrón od společnosti SodaStream si ho připravíte kdykoliv a vychlazené osvěžení budete mít vždy po ruce.
 

Nachystat domácí ledový čaj pro sebe, nebo partu přátel, a to i tehdy, pokud doma nemáte žádné ovoce nyní zvládnete raz dva. Speciální edice dvou příchutí ledových čajů v sobě snoubí jak blahodárné účinky čaje, tak ovocné složky. Tento nápoj nejenže výborně chutná, ale pozitivně působí i na lidský organismus. Obě varianty, broskev i citrón, se pak postarají o chuťovou rozmanitost a svěžest.

SodaStream Ledový čaj broskevPříchutě ledových čajů obsahují šťávu z koncentrátu citronové a broskvové šťávy a skutečný výtažek z čaje. Jejich extra koncentrovaná receptura je připravena přímo pro perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Zda zvolit sladkou ovocnou chuť broskvové šťávy, nebo ostřejší provedení s důrazným citronem, se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte obě příchutě a dopřejte si osvěžení s každým douškem!
Lahodný perlivý ledový čaj si připravíte z chladné kohoutkové vody a výrobníku SodaStream. Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť z víčka pomalu po její stěně nalévejte do právě připravené perlivé vody. Lahev následně zavřete a promíchejte. A ideální nápoj v podobě ledového čaje s bublinkami nejen pro horké dny je na světě.
Víčko příchutí je uzpůsobeno tak, že slouží zároveň i jako odměrka, díky tomu připravíte z 500 ml koncentrátu příchutě osvěžujících 12 litrů letního drinku. Domácí příprava ledového čaje poskytuje komfort a zároveň šetří životní prostředí i výdaje za jednorázové plastové nápoje. Litry skvělého domácího ledového čaje v perlivé úpravě budou jen pár kroků od vašeho zahradního lehátka.
Doporučená cena příchutě SodaStream Ledový čaj broskev nebo citron 500 ml je 129,- Kč.


O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí

Léto má chuť malin