Předpověď SodaStream: letošní zimní období bude tropické!

Děsí vás představa krátkých dní a dlouhých nocí? Spláchněte splín z blížící se zimy bublinkami čerstvé perlivé vody! Limitovaná tropická edice od značky SodaStream vám prodlouží léto a připomene jeho chutě a barvy vždy, když se vám zasteskne. A při troše štěstí si můžete vychutnat atmosféru tropického ostrova i během třeskuté zimy.

Značka SodaStream vyhlásila boj proti podzimnímu splínu a prostřednictvím limitované tropické edice se rozhodla prodloužit svým zákazníkům léto i na následující měsíce. Svoji nabídku rozšířila o originální dvě nové sady oranžových a zelených lahví z dílny českých grafiků. Každá sada obsahuje dvojici litrových lahví s tématem "tropický ostrov" nebo "tropický prales". Jsou vyrobeny z bezpečného plastu, který odolává zvýšenému tlaku a bez použití BPA. Vhodné v kombinaci s přístroji SodaStream.
 

  299Kč/baleni 2 ks
 
 
Pro ty, kteří si svoji sklenici perlivé vody chtějí i originálně dochutit, přináší SodaStream – dvě nové limitované tropické příchutě – ananas s kokosovou vodou a mango s kokosovou vodou – které nejlépe vyniknou právě ve spojení s čerstvě připravenými domácími bublinkami. Obě obsahují kokosovou vodu, která se těší velké oblibě zejména u lidí vyznávající zdravý životní styl. Kokosová voda je vyhledávaná kvůli vysokému podílu vitamínů a minerálů, zejména hořčíku, který prospívá lidem s vysokým krevním tlakem. Sportovci si ji zase pochvalují pro vysoký obsah elektrolytů a skvělé hydratační vlastnosti. No a ti, kteří dbají na štíhlou linii zase vědí, že pravidelná konzumace kokosové vody zrychluje metabolismus, díky čemuž tělo zpracovává cukry rychleji a tím se rychleji zbavuje i tuků. Ze 440 ml balení připravíte nejméně 9 lahví SodaStream, který vás svojí chutí přenese na exotický ostrov.

 129 Kč / 440 ml
 Limitovaná edice tropical

Prodlužte si léto s tropickou edicí
Spolu s prodejem limitované tropické edice odstartoval SodaStream i soutěž o více jak 500 cen. Při koupi kteréhokoliv produktu z tropické edice se zákazník může zaregistrovat na stránce www.sodatream.cz a zapojit se do slosování o 5 víkendových pobytů pro 4členou rodinu v oblíbeném resortu Tropical Islands v Berlíně a 500 originálních osušek SodaStream. Soutěž běží od 1. 10. do 31. 12. 2017. Více informací a podmínky soutěže na  www.sodastream.cz/tropical
 
 
TIP: Vezměte to od základu!
Pokud jste ještě neobjevili výhody přípravy čerstvé perlivé vody v pohodlí domova, můžete tak učinit právě teď. Do limitované tropické edice totiž SodaStream zařadil i dva výrobníky JET PASTEL v barvách Grass Green a Orange, které dokonale ladí s barvami nových lahví. Koupí jednoho z nich se můžete zapojit do hry o atraktivní ceny a zároveň jednou provždy skoncovat s vláčením těžkých lahví perlivé vody z obchodu. Odměna v podobě absolutního pohodlí při přípravě perlivých nápojů je zaručena během jejího používání. Z jediné bombičky SodaStream připravíte přibližně 80 litrů perlivé vody, což odpovídá asi 53 lahví o obsahu 1,5 litru. Když je bombička prázdná, stačí zajít na jedno z více než 2000 autorizovaných výměnných míst SodaStream, která najdete vám vždy nablízku po celé republice. Absolutní pohodlí pak nabízí dovážkové služby rohlik.cz nebo kosik.cz, kde si můžete objednat prostřednictvím internetu výměnu prázdné bombičky za naplněné přímo doma u vašich dveří.

 • Výrobník SodaStream JET PASTEL, Grass Green a Orange, 1799 Kč


  O značce SodaStream

   
  SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
   
  Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
  Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
   
  Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
   
  * Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
    
   
  Kontakt pro média:
  Monika Straková
  PHOENIX COMMUNICATION
  140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
  monika@phoenixcom.cz

   

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí