SodaStream podle módních trendů – Studio Edition

Značka SodaStream povýšila užitečné vybavení domácnosti na designovou záležitost a jde s posledním trendem, což jsou jemné pastelové barvy, které se stále více prosazují nejen v módě, ale i v zařízení interiéru domácností. Na český trh přichází nová limitovaná edice Spiritů – Studio Edition ve třech barvách – stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue.

Společnost SodaStream dokázala povýšit užitečné vybavení domácnosti na designovou záležitost, o čemž svědčí ocenění za design Red Dot Award. Kvalitu a výkon výrobníků SodaStream, což jsou pro spotřebitele podstatná kritéria, pak může doložit vítězství v testu výrobníků perlivé vody d’Test. Na vavřínech však designéři a konstruktéři rozhodně nespí. Na český trh tak přichází nová limitovaná edice Spirit – Studio Edition ve třech barvách. Jsou jimi stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, pochopitelně i s lahvemi z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku.

Nová limitovaná kompletní sada Studio Edition s výrobníkem domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5ml v barvě výrobníku, 2ks sklenic ze speciální edice o objemu 330ml a bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody. Je tedy možné si dopřávat osvěžující perlivou vodu i na cestě – jak městem, tak i přírodou – nebo s přáteli, což je v letních horkých dnech opravdu potřebné. Navíc z lahví, které svými pastelovými barvami představují současný módní trend. 
Mimochodem, hashtagy #Pink a #Blue jsou na špičce oblíbených na sociálních sítích jako je například Facebook, Twitter nebo Instagram.
 
Doporučená akční cena 2349 Kč
 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů.*
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
Kontakt pro média:
Monika Straková / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí