Sodastream Letní Drink vás zavede do romantické Itálie

Náladu letních Benátek, ve které se snoubí červánky a zapadající slunce, pohupující se gondoly na vlnách moře a ustupující parno končícího dne, nemusíte zažívat jen na vzácné dovolené. Pohodovou atmosféru s nádechem dálek a romantiky si snadno vytvoříte i v pohodlí domova se značkou SodaStream díky oblíbenému střiku Italian Spritz.

Limitovaná edice příchutě Italian SpritzPerlivý nápoj, původně nazývaný Spritz Veneziano či jednoduše Spritz, získal právem velkou oblibu a z Itálie se rozšířil do celého světa. Receptů na „ten zaručeně pravý“ Spritz existuje nepřeberné množství, jádro ale mají vždy společné – typicky načervenalou barvu, lehkou hořkost prolínající se s chutí citrusů a kombinaci s perlivou vodou a vínem Prosecco. Osvědčené receptury se držela i značka SodaStream v podobě nealkoholické verze tohoto drinku. Výrobci použili opravdovou koncentrovanou citronovou a pomerančovou šťávu a špetku chininu, známého pro nahořklou chuť.

Limitovaná edice příchutě Italian Spritz je k dostání samostatně nebo výhodně s výrobníkem SodaStream SPIRIT. Letní edice pro příznivce letních střiků z perlivé vody obsahuje SodaStream Spirit White, bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody, dvě sklenice SodaStream á 330 ml s jemným vzorem z vlnek a tři lahve – dvě litrové a dámskou půllitrovou. Dvě z toho mají efektní tematický potisk věnovaný italskému střiku. A samozřejmě 500 ml koncentrované příchuti SodaStream Italian Spritz bez alkoholu.

Příprava střiku je velice jednoduchá – příchuť stačí smíchat s čerstvou perlivou vodou. Použijte k tomu víčko příchutě, které zároveň slouží i jako odměrka. Výrobce doporučuje ředění v poměru 1 víčko lahve na litr perlivé vody, takže z jednoho balení připravíte až 12 litrů nápoje. Pak už jen stačí vše jemně promíchat, doplnit pár kostkami ledu a přidat kolečko pomeranče. Díky tomu, že receptura neobsahuje žádný alkohol, si mohou nápoj dopřát i řidiči nebo mladiství. Ale kdo má chuť, může si do drinku samozřejmě přidat i víno a dopřát si "plnotučnou" verzi italského střiku.  

Doporučená cena SodaStream Spirit Italian Spritz je 2599, - Kč. 
Doporučená cena příchutě SodaStream Italian Spritz je 129, - Kč. 


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

  
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí