Naše děti potřebují více vody, než my

Bude léto, blíží se prázdniny a naše děti se už asi nemohou dočkat. Mohou si hrát venku na sluníčku a zanedlouho nás určitě budou přesvědčovat k návštěvě koupaliště. Teplo a venkovní aktivity však znamenají, že děti musí doplňovat tekutiny a nejlépe v podobě čisté a osvěžující vody, která na rozdíl od přeslazených limonád neobsahuje tolik zrádné cukry (ty stejně žízeň neuhasí, jen povzbudí) a všemožná barviva.

Jak děti zaujmout a vyrušit od hry, aby se také napili?
V tomto případě mohou nastoupit a nám pomoci Žížaláci.
Společnost SodaStream zná problémy nás rodičů, a tak již před časem přišla na trh s limitovanou edicí dětských lahví Žížaláci, s oblíbenými pohádkovými postavičkami z Večerníčku. V sadě jsou dvě láhve o obsahu 0,5 litru, které se pohodlně vejdou do batůžku na výlet, do školní brašny, aby doplnily přesnídávku či jen tak do ruky, když náš potomek běží na blízké hřiště. Set dále obsahuje školní plastelínu v deseti barvách, které jim zpříjemní volný čas a knížku Žížaláci v kresleném provedení, jež je vhodná také jako první čtení.
Vyrobniky-sody-SPIRIT-a-Detsky-set-Zizalaci.jpg
 
To, že děti potřebují vodu, určitě víme, ale že jejich organismus má její potřebu ještě větší než organismus dospělého, často zapomínáme. Právě postavičky Žížaláků mohou přispět k tomu, že dodržovat pitný režim bude zábavnější. Navíc s přístroji SodaStream, se nemusíme omezit jen na perlivou vodu, jejíž bublinky už samy představují zpestření chuti – obsah láhve můžeme doplnit o čerstvé ovoce či bylinky.
 
A kdy máme tyto láhve pořídit?
Co nejdřív, protože teplé počasí už nastoupilo a my těch příležitostí budeme mít spoustu. Mohou to být dobré známky, různé školní slavnosti, Mezinárodní den dětí či odjezd na prázdniny.
 
Limitovaná edice dětských lahví Žížaláci s plastelínou a knihou nyní za akční maloobchodní cenu 199 Kč.
 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí