Běžíme pro Paraple se SodaStreamem

18. června 2017 se běží již 18. ročník akce Běh pro Paraple. Společnost SodaStream podporuje Centrum Paraple sedmým rokem, zdarma zajišťuje pro účastníky akcí pitný režim.

Centrum Paraple se zabývá pomocí lidem po poranění míchy a jejich rodinám formou sociálně rehabilitačních pobytů a odborného poradenství. Pomáhá jim hledat cestu k větší samostatnosti v osobním životě, uplatnění v rodině, práci, ale i společnosti jako takové.
 
Letošní ročník benefiční sportovně společenské akce je situován na vrchol pražského Vítkova a odehraje se v neděli 18. června od 14:00. Součástí programu je symbolický běh na 100 metrů a opravdový 5 kilometrový závod.
 
Léto klepe na dveře a s ním i stoupající teploty, sportovní akce se tak nemůže obejít bez možnosti pravidelného pitného režimu. Doporučený příjem vody pro dospělého jedince jsou 2-3 litry vody denně, při fyzickém vytížení a zvýšených teplotách je tento objem ještě o něco větší. Co se Běhu pro Paraple týče, pitný režim pro účastníky zajistí společnost SodaStream.
 „Této akci věnujeme pozornost již 7 let. Doufáme, že vkusně prezentované produkty SodaStream, poskytované příjemnou obsluhou, zvyšují atraktivitu akcí a podílejí se na jejich přívětivé atmosféře. Jsme rádi, že Centrum Paraple můžeme podporovat a udělat tak něco pro dobrou věc.“ komentuje Michal Panis, product & brand manager značky SodaStream v ČR.
 
 
 
O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů*
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

 
Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
Pod Vilami 22
140 00 Praha 4
monika@phoenixcom.cz

 

Tisková zpráva ke stažení jako

Poslední tiskové zprávy


Malina perlí