SodaStreamME<br>lahev 0,6 l

SodaStream

SodaStreamME
lahev 0,6 l

 
  • praktická cestovní lahev na cesty po zemi i do vesmíru
  • nástavec pro přípravu perlivé vody z vydechovaného CO2
  • technologie vodních filtrů CO2 z kosmických stanic poprvé použita v nápojovém průmyslu
  • nulové náklady na přípravu perlivé vody využitím nadbytečného CO2 ze vzduchu
Doporučená AMOC
599 Kč
Kde koupit


praktická cestovní lahev na cesty po zemi i do vesmíru
nástavec pro přípravu perlivé vody z vydechovaného CO2
technologie vodních filtrů CO2 z kosmických stanic poprvé použita v nápojovém průmyslu
nulové náklady na přípravu perlivé vody využitím nadbytečného CO2 ze vzduchu
vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA
objem 0,6 l
obsah balení : 1ks lahev, nástavec pro přípravu perlivé vody, návod k obsluze
fingovaná limitovaná edice pro aprílové pobavení
dostupnost produktu na dotaz info@sodastream.cz

Technologie z kosmu mění vydechované CO2 na perlivou vodu
Jste zde, a to znamená, že vás zaujala fascinující možnost stát se obdivovanými majiteli jedné z prvních z unikátní limitované edice lahví vybavených novou technologií, až doteď známou pouze z vesmírných stanic, která dokáže proměnit CO2 obsažené v námi dýchaném vzduchu na doslova nekonečnou zásobu perlivé vody. Bravo, skvělé rozhodnutí!
Je s podivem, že se člověk musel vypravit až do vesmíru, aby mu došlo, kolik je ve vzduchu kolem nás nadbytečného C02 plynu. Právě té látky, co proměňuje nudnou beztvarou pitnou vodu v jiskřivě perlivé pití.
Nová praktická cestovní lahev SodaStreamME, dnes zveřejněná v příběhu amerického astronauta kapitána Scotta Kellyho, obsahuje speciální nástavec se zmenšenou a zjednodušenou verzí velkých vodních filtrů pro separaci CO2 plynu, používaných na kosmických lodích a vesmírných stanicích. Podle popisovaného technologického principu dochází pouhým vydechnutím do nástavce k uvolnění nadbytečného CO2 plynu ze vzduchu a jeho využití na přípravu čerstvé perlivé vody uvnitř lahve.
 

Strhující pravda o příběhu lahve vyrábějící perlivou vodu z nadbytečného plynu
Bez jakýchkoliv dalších nákladů máte mít tento technologický zázrak za lákavě příznivou doporučenou maloobchodní cenu 599 korun. Nyní navíc se speciálním noční chrápacím adaptérem jako dárek, se kterým budete mít ráno připravenu svojí první lahev čerstvé perlivé vody. Zní to skoro jako zázrak.
Vpravdě ovšem nejde ani tak o zázrak, jako o poťouchle škodolibou ptákovinu. Přiznáme se, že něco jako limitovanou edici několika kusů "kosmických" cestovních lahví jsme skutečně vyrobili, ale neumí nic víc, než pobavit vás neškodným aprílovým žertíkem. Žádný zázračný adaptér ani cestu, jak si zdarma připravovat perlivou vodu z nadbytečného CO2 ve vydechovaném vzduchu, lidstvo zatím nenašlo a nemáme zprávy, že by k tomu mělo dojít v brzké době dojít.
 

Za SodaStream čerstvou perlivou vodou se netrmácíte do vesmíru ani obchodu
Hned teď si ale můžete připravit čerstvou perlivou vodu přímo doma v některém z výrobníků perlivé vody SodaStream. Nejde zrovna o kosmickou technologii, ovšem jsou skutečné a fungují spolehlivě. Perlivou vodu máte kdykoliv čerstvou k dispozici v řádech vteřin od okamžiku, kdy vás přepadne sužující žízeň.
Jen tak mimochodem, nepoužíváme k tomu žádný nadbytečný CO2 z vydechovaného vzduchu, ale CO2 plyn v nejvyšší možné čisté potravinářské kvalitě s trojnásobnou kontrolou nezávadnosti. Vaše perlivá voda připravená z čerstvě natočené kohoutkové vody tak chutná skvěle a neobsahuje žádné "nadbytečné" plyny ani jiné příměsi.


Poselství kapitána Scotta Kellyho
Podívejte se ve video ukázce níže, co na náš aprílový žertík říká pan kapitán Scott Kelly. A můžete popřemýšlet, zda-li zrovna teď možná nastal ten správný moment, kdy si řeknete „chci skončit s úmorným taháním vody v plastových lahvích na jedno použití a pořídit si některý z výrobníků domácí perlivé vody SodaStream“. Upřímně, ony se všechny ty balíky lahví plných balené vody v zemské gravitaci přeci jen pěkně pronesou, že?
A my, my si jdeme také popřemýšlet, s jakou neuvěřitelnou technologickou vychytávkou vás překvapíme na apríla napřesrok…

APRÍL!
Nechali jste se nachytat.